Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

* Edytuj Post * Raportuj Ten Post * Odpowiedz Z Cytatem Wszystkie Maple The Connection To Server Has Ended


Lipus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem... z góry sorry jeżeli taki temat już był ale ja nie znalazłem

Po 1-2 minucie gry czy to Europe czy global Maple sie wyłącza i wyskakuje błąd:

maple story te connection has been ended

Please try again later.

 

Odrazu mówie co robiłem i czego nie mam :

nie mam lagów net 20 mb ping normalny

Patchowałem

wyłaczałem antyvirusa i firewalla

Wpisywałem start>uruchom>cmd > netsh winsock reset

Mam xp sp2

 

Dalej nie działa ;f

 

Prosił bym bardzo o pomoc bo nie grałem z 2 lata w maple a chciałem pograc

 

 

 

Opublikowano

Może server check bo z tego co wiem to miał być. Spróbuj później może się uda.

GMS CederPl.png

 

EMS CederPL.jpg

 

GaduGadu11297159

Opublikowano

Pisałem przecież że nie mam firewalla włączonego i anty virusa też tak samo pisałem że dzieje mi sie to od wczoraj rano.. nie za długo?

Może bardziej mi przybliżysz gdzie te rejestry i kwaranntane sie znajdują?

×
×
  • Dodaj nową pozycję...