Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie - Jak szybko zarobić i expić na Metin2.sg


luk2506

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pytam o to ponieważ dopiero zacząłem grać a już tracę chęci

i tak jak w temacie jak szybko zarobić i expić

Mam 13 lvl Wojownik Body

Z góry dziękuję Za każdą odpowiedź na ten temat stawiam Laika!!

lewbvb2.png

Opublikowano

bij metiny,m3,kup sprzedaj (zalezy jaki serwer)

serwer to metin2 Singapure

lewbvb2.png

Opublikowano

Expić polecam tak:

13-21 imha <fms'ik sie przyda ;)> ewentualnie zaprzysiezone

21-23 loch malp <medale na bojowca>

23-28 to-su itp <z tych co dropia kawalek klejnotu>

28-35 i UWAGA! pustynia... pajaki, skorpiony etc... ;) <ja tu sie najwiecej dorobilem.. a dokladniej chodzi o ognowy skorpiona, pajecze worki, jaja itp...>

35-45 BO i na 45 metki...

 

Zarobek:

Jak pisalem pustynia... mam nadzieje ze bedziesz mial podwojny drop ;x wtedy leca zajebiscie.. ;x ja sie dorobilem eq +9 i troszke hp..

 

Moze dla was dziwnie się expi... ale zapewniam ze tym sposobem sporo sie dorobicie... jezeli klade juz 100% na drop to expie w ten sposob

1-6 psy itp, robie eq +6 lece do imha od 6 do 21 od 21 do 23 medale 23-26 to su 26-35 pustynia... na SG oczywiscie ;P

 

Ale niestety sam ze swojego przykladu wiem ze fms'y na sg to marny zarobek.. ;x

Opublikowano

Na początek możesz bić mooby w m3- z nich dropią cenne itemy, następnie przy lv 25+ możesz bić słabesze metki w m2- z nich możliwy jest drop kd.

hx6hZ7.jpg

Bywalec
Opublikowano

najlepiej to wbij 30lv ze strony kamermoda pobierz mod na sg. i fish bota ustaw na łowienie przynajmiej 4h za jeden małż dostaniesz 100-200k wiec szybko sie dorobisz

.

Opublikowano

łahahahha pozdro.. przez 4h wydropisz z 2x dropem jakies 10 workow/jaj dajmy na to.. kiedys chodzily po 200-300k nie wiem jak teraz i masz 2kk najmarniej -.- wiec pomysl co chcesz robic :)

Troche zjebalem.. przez 4h wydropisz najmarniej 20 a tak z duzym fartem do 40 ;P

Opublikowano

jak masz środki na koncie to polecam Ci kupic rady pustelnika w ISie

za 1 rade masz okolo 2kk jak dobrze pamietam :D

jak chcesz yangi to napisz na gg 13352630

kiedys tam gralem i mam okolo 10kk :)

1363095337-U286162.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...