Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Real fauluje czy Barca symuluje ?


Tolkien

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aktorstwo barcelony ,aktorstwo ? haha .... Popatrz na swoich "piłkarzy"

 

<<<Ładny dive w wykonaniu Di Maria

 

http://www.youtube.c...h?v=XYUb6KTQFPA <<<Otarcie przez Alvesa ,oczywiście kończy się ładnym sruuu przez Marcelo ! ;]

 

 

Dalej chcesz tak polenizować,dyskutować bo zawsze mogę dać kontrę :] Patrz pierw na swój klub ,a potem krytuj,oceniaj inne .

 

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Mój ulubiony :

 

Opublikowano

Oczywiście że barca symuluje Real króluje :D żart barcelona jest lepsza ale zależy pod jakim względem ...

Tacy aniołkowie zawsze uśmiechnięci a co mecz płacz bo paznokieć się złamał :D

Co prawda też Real Fauluje ale nie tak drastycznie :P

Pute bARCA :D Real pluje barca zlizuje ;p

sygnaah.jpg
Opublikowano

Prawda, Real fauluje, ale nie tak często jak Barcelona te faule symuluje.

 

 

"Patrz pierw na swój klub ,a potem krytuj,oceniaj inne ."

Sam się do tego dostosuj, a dopiero potem pouczaj innych.

 

 

@3Up

http://www.youtube.com/watch?v=ywD2YnroPfc

 

 

@Down

Nom, ManU jest drugim ulubionym zespołem. W sensie,że jeżeli z kimś gra to wolę żeby on wygrał ;)

1393461645-U349224.png

Opublikowano

Najlepszy klub - ManU

 

Oba te zespoły symulują na boisku, jeśli tylko mają szanse.

xxxxxxx

Opublikowano

To tylko żart Restive. Są pokazany owszem taki "trening" ,ale nie w wykonianiu piłkarzy Barcelony.

Opublikowano

Pepe od czasu do czasu lubi symlować. Jednak cała barcelona lubi faulować, sędziowe są z nimi, nie zaliczają goli przeciwników, bez komentarza!

 

Puta barca oe oe !

Hala Madrid!

CAMPEONE CAMPEONE! :)

ipo8ba.png

Opublikowano

Pepe od czasu do czasu lubi symlować. Jednak cała barcelona lubi faulować, sędziowe są z nimi, nie zaliczają goli przeciwników, bez komentarza!

 

Puta barca oe oe !

Hala Madrid!

CAMPEONE CAMPEONE! :)

 

 

Na 1 stronie ,masz filmiki ,gdzie nie tylko Pepe symuluje. Portugalczyk raczej woli pokopać oraz pochodzić po palcach ;) Nie widziałem jeszcze ,żeby jakiś piłkarz Realu został brutalnie zaatakowany.

Opublikowano

Nie będę dużo się rozpisywał, bo widzę w tym temacie ludziom po prostu brak stronniczości, swoje tezy popierają najczęsciej brakiem argumentów.

Wszystko jest spowodowane tym, że wielcy kibice Realu nie potrafią poradzić sobie z tym, że to Barcelona od paru sezonów zdobywa prawie wszystko co można (w niektórych sezonach nawet co dobrze pamiętamy zdobywa wszystko co się da). Zapomniał wół, jak cielęciem był? Jeszcze parę lat temu za czasów "Galaktikos" to Real zdobywał Mistrzostwa i Puchary Hiszpanii do tego to oni wygrywali LM. Nagle gdy to Barcelona swoją piękną grą (tak piękną, piszecie wielcy fani, że ta gra jest nudna, ale to jest po prostu styl Barcy, styl który jest niesamowicie piękny do oglądania i do tego skuteczny) to wszyscy mają pretensje o to, że raz przewali się bez faulu Sergio B. lub Dani A. Ludzie każdy zespół chociaż raz pokazał się z tej strony - tzn. symulacji. Mecze Dumy Katalonii oglądam więc wiem co mówię, więc takie za przeproszeniem pierdolenie, że Barca to zespół symulantów jest po prostu już takim stylem typowo Madryckim. Barcelony nie da się na żadnym froncie po prostu pokonać więc zawsze jakieś wytłumaczenie muszą sobie znaleźć, pokaża parę filmików, wrzucą filmik z kamery takiej, żeby to wyszło na to, że ktoś symuluje z Barcy. Tak jak to m.in. zrobiono z faulem z Gran Derbi na Danim "Alvisie", który był a "kibice" jeśli można ich tak w ogóle nazwać Realu po prostu dali powtórkę z tej kamery z której była takie złudzenie, że nie trafił w nogę Daniego.

Ludzie bądźcie choć trochę sprawiedliwi z osądami. Ostatnio nawet typowo Madrycka "Marca" co aż dziwne z ostatniego Gran Derbi na Camp Nou opisała wiele sytuacji tych spornych i kontrowersyjnych na korzyść Barcelony m.in. tą po której Ramos faulował najpierw Alvesa, a później trafił do siatki.

Opublikowano

To tylko żart Restive. Są pokazany owszem taki "trening" ,ale nie w wykonianiu piłkarzy Barcelony.

to chyba nie rozpoznajesz swoich zawodnikow... barcy.. .

Opublikowano

Barcelona gra jak prawdziwa drużyna a Real gra tylko dla kasy

 

 

Tu mamy przykład pseudofana Barcelony ;D

 

NIe jestem za nikim obydwie drużyny faulują, zawodnicy leżą o lekkie dotknięcia - obydwie drużyny

Liga Angielska to jest coś ! Walka prawdziwych mężczyzn, a nie "On dotknał mnie ręką w brzuch ! O jak boli !" - tu się walczy.

Przykład meczu City - Tottenham :

Balotelli kopnął w głowę bodajże Parkera < zresztą assaysnek13 ma to ustawione w opisie> - w Gran Derbi to już by się chcieli bić, a w angielskiej Parker dostał pomoc lekarską i grał dalej bez żadnych wątów :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...