Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[MOD] TPG-1 ---> L96A1 Super Magnum i L96A1 --> L96A1 Super Magnum//detected


Gość Maxiu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiam tym razem 2 mody!

TPG-1 --> L96A1 Super Magnum

L96A1 --> L96A1 Super Magnum

 

Wrzucam 2 ponieważ dużo osób ma na perma L96A1, niestety jest mały problem, ponieważ model jest zmniejszony (patrz ScreenShot), reszta jest na swoim miejscu.

Z TPG-1 jest model normalny i śmiga jak ta lala :P

 

SS:

 

 

 

TPG-1 --> L96A1 Super Magnum

combatarms00wc.jpg

L96A1 --> L96A1 Super Magnum

combatarms07bb.jpg

 

 

 

Download's:

TPG-1 --> L96A1 Super Magnum

http://speedy.sh/fQ6pP/TPG1-L96A1SuperMagnum.rar

L96A1 --> L96A1 Super Magnum

http://speedy.sh/3cBJy/l96a1-l96sm.rar

 

Skany:

 

TPG-1 --> L96A1 Super Magnum

https://www.virustotal.com/file/dda7c774f43a34c54c6d5e0ab29126d41b983bbfc49444f80f4de35e38009e5d/analysis/1328135223/

L96A1 --> L96A1 Super Magnum:

https://www.virustotal.com/file/763861d125054cb367226e53c18d081eabf7b638f1678586a870e5e41ce895e7/analysis/1328135030/

Opublikowano

Ważne że statystyki takie same a takie mniejsze zajmuje mniej ekranu i jest mobilniejsze chociaz do tego przyzwyczajeni nie jesteśmy i moze sie to zdawac dziwne.

 

h3h3 te screeny masz w folderze z grą ktos sie zdziwi jak zobaczy tpg-1 wyglądające jak super magnum :D

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

[quote name=ivanek :D' timestamp='1328168232' post='3887534]

Dlaczego te modele takie zmniejszone? :/

dla tego że nazwy modeli się różnią. np. masz plik

Ani_G_xxx i podmieniasz go za xxxx_Anibase

i model wychodzi zmniejszony, gdy podmieniasz dobrze (jak jak jest to zrobione z TPG-1 na L96A1BM ) czyli

Ani_G na Ani_G, Anibase na Anibase to wyjdzie wtedy pełnowymiarowy.

za uja nie mogę pojąć po co nexon tak mota :D

ale jak to śpiewał Niemen, Dziwny jest ten świat.

Opublikowano

a czy na pewno to zmienia dmg itd? bo jak grałem m24 na trg se to dmg był taki sam ;/ wiec te mody tylko modele zmienia nie staty

Opublikowano

Zmieniają się: staty, dzwięk, model.

Jak dla mnie to ostra kosa z tej broni.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...