Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy build na reborn servie, prosze o szybką pomoc!


sepas2

Best build  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która b?dzie najlepsza?

    • Glavier heuksal/cold/fire
    • Blader bicheon/cold/fire
      0
    • Nuker s/s cold/lightning/fire
    • Glavier heuksal/fire/lightning
      0
    • Jaka? hybryda (wybór prosze uzasadni? komentarzem)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałem Was spytać jaki Waszym zdaniem będzie najlepszy build na prywatny serwer silkroad, w którym wbijamy stat pointy normalnie do 110 lvla a po nim, odnawiamy się na 1 lvl i mamy dodatkowe 4000 stat pointów. Więc to daje dosyć spore możliwości. Do wyboru chińskie postaci.

Opublikowano

Przecież to jeden ch*j, bo inni też to mają ... Więc pewnie najlepszy będzie warrior, rogal i nuker.

supremeLogo1.gif

Opublikowano

Ale jak to ma wyglądać? 4k stat pointów? co to za serwer?

wg mnie nuker odpada na samym początku bo będzie padał na hita od każdego stra.

Dla co drugiego użytkownika znanych for, główną misją stało się obrażanie innych, zamiast rzeczowego podejścia do sprawy.

Bądź w tej lepszej połowie

Kiepski ze mnie cheater, za to mogę doradzić dobry build ^^

8893.png

 

Staram się pomóc, jak potrafię. Plus wystarczy na nagrodę :)

 

http://jestemprzeciwacta.pl/

Zbieramy 500tyś podpisów w sprawie referendum. Wiem że linki są zabronione ale mpcforum wspiera ten sprzeciw.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...