Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ważne] CraftServe a Przeciążenie


FaTaLitY210

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Dzisiaj rozmawiałem z "pseudo" (nie wiem czy to prawda) informatykiem i powiedział mi on że jeśli wgram zbyt dużo pluginów serwer może się spalić. Pozwolicie że podam logi z wiadomości :

 

mam na dzieje
ze wiesz ze 2 mapy na serwerze
obciazaja ramy przez co procesor moze sie spalic
no widzisz
sa zasady
pewne
**** ma ogarniczenie do 512 ram
i ejzeli przekrocysz to
serwer sie blokuje
SKoro serwer przydziela 1 mape to powinno korzystac z 1 tak? jezeli z 2 korzystasz serwer z czasem sie moze popsuc tzn rozpierdolic bo zepsujesz logi przez co bedzie trzeba wgrywac nowego windowsa  przez co cos ie moze spieprzyc
poniewaz SERWER PRZYDZIELA 512 RAM NA 1 MAOPE
Skoro ty tego nie rozumiesz z *** robcie co chcecie 
z czasem sie cos jzebie
Logi pojda 
i ***** se poplaci za procesor 
NIe
tu sie mylisz 
oni sa nastawieni na SERWER
a nie machine z pluginami
nie obchodzi ich
to ze ty chces zpluginy
ONI NA TO ZLEWAJA
W DUPIE TO MAJA
jezeli ty spieprzysz ty placisz 
jezeli ddalej nie rozumiesz zapraszam do czytania o Ramach 
nie strasze cie
bo ty nie zaplacisz
ale twoj kolega ***
Mam ale nie bede wchodzil nie boj sie mzoesz nawet pasy zmienic 
Tylko zycze powodzenia z Serwerem
nie moge sie doczekac gdy go spieprzysz 
(orginalna rozmowa - nic nie edytowałem)

 

No i tu się pytam. Czy coś co mówi ten pseudo informatyk może być prawdą? Czy jeśli przeciążę serwer i się spali procesor będę zobowiązany do zapłaty? Mam serwer na CraftServe i troszkę mnie ten gościu postraszył bo miałem MultiVerse i 4 mapy na Wooden...

18411-073db933fab789d233a175afab62de0a..gif
Opublikowano

lol co za koles ; D

Nie da sie spalic tego procka xD

poprostu bd miał lagi na serwie ;D

Nie bedziesz musial za nic wiecej płacic więc się nie przejmuj.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...