Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Działanie xSpeeda i jego zastosowanie


DuDi95_95

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

xSpeeda sądzę, że większość osób zna, lecz niewielu umie obsługiwać, więc pod prośbami postanowiłem napisać instrukcję do owego programu. Ściągnąć go możecie z internetu, lecz konkretnego linka nie podam. Wystarczy w google wpisać: "xSpeed net winsite" i pierwsza stronka powinna być właściwą. A teraz do rzeczy.

Zainstalowaliście xSpeeda i macie taką jakby oś niebieską, z zieloną jedynką. No więc to jest wskaźnik prędkości.

W prawym dolnym rogu jest taki jakby klucz i śrubka. Kliknijcie tam.

Ukazało się nowe okienko z jakimiś prędkościami i rzeczami dziwnymi.

Napiszę wszystko jak zrobiłem ja, więc radzę zrobić tak samo:

Zakładka HOTKEY.

Hotkey 1: Ustawiamy prędkość na +256 (przesuwamy suwakiem po osi, lub wpisujemy samodzielnie).

Przycisk: F7

Hotkey 2: Ustawiamy prędkość na 1

Przycisk: F8

Hotkey 3: Ustawiamy na +256

Przycisk: F6

 

Tak naprawdę są potrzebne tylko 2 hotkeye.

Speed up=Num +

Speed down=Num -

 

 

Teraz zakładka SPECIALITY.

Speed Up Limit: 256

Show or Hide me: F9

Enable or Disable hotkey: F10

 

Obsługa i zastosowanie:

No więdz niezależnie kiedy włączysz xSpeeda i tak zawsze będzie działał. Podczas gry, gdy np. chodzimy po Aeven klikasz F7 i masz Super Speeda, lecz jest on tylko na chwile, ponieważ robią się Lagi od tego programu. Wyłączasz speed przyciskiem F8. Zastosowanie jest proste. Jesteś np. na Octo, czekasz aż będzie czerwone żytko, klikasz F7 walisz bardzo szybko i masz dużą szansę na dropa. Potem wyłączasz speeda przyciskiem F8, czekasz chwile aż minie lag i zabierasz drop(nie, nie będziesz miał takiego laga, że ktoś Ci zabierze).

 

Uwagi:

1. Gdy już limit xSpeeda się wyczerpie-nie martw się!. Wystarczy, że włączysz xSpeeda, wyłączysz i włączysz ponownie, a komunikat o wyczerpanej ilości użyć xSpeeda nie będzie wyświetlany.

2. Z xSpeedem nie radzę używać zaklęć. W wielu przypadkach powoduje to zwyczajne wyłączenie się gry, lub też disconnect(zerwanie połączenia).

MOJE MOTTO : MNIEJ SPAMU WIĘCEJ ORGINAŁU!!!

 

 

Spoiler >>> HAX0R ROCKS <<< Spoiler

 

 

GMS :

 

+40 Wizard i/l - broa - LEGIT - Sleep

 

+20 Warrior - broa -LEGIT - Sleep

 

+20 Rogue - scania - LEGIT - Sleep

 

EMS :

 

+45 Spearman - Kradia - 100% Hack - Very Active

 

13117.gif18706.png

17378.gif21191.jpg

22066.png23535.png

banner.gif

 

 

POZDRO

Opublikowano

Hmmm... a możesz mi coś wyjaśnić? tzn. ten xSpeed działa na wszystkie gry? i czy to przyspiesza grę czy co w końcu, bo nie kapuje czy to przyspiesza tylko twojego kompa czy Twoją postać xD

Opublikowano

XSpeed przyspiesza szybkosc i dzialalnosc gry

Dziala na wszystkich grach ktore nie maja GameGuarda

XSpeed jest przystosowany do przegladarki Mozila Firefox (najlepiej dziala na niej)

W przypadku korzystania z Przegladraki IE (internet Exploer) Moze Wylaczyc sie internet i wyskoczyc blad nie wysylaj

Jak sam testowalem na Operze nie dziala... Poniewaz wiekszosc nie gier z internetu nie dziala na internecie...

Oczywiscie dziala to nie tylko na grach otwieranych przez Przegladarke Internetowa...

 

Testowane z przegladarka : Platform Racing,Ogame,Runescape - DZIALA

Testowane bez przegladarki : Mu Online(bez GG),Tibia,Dofus

 

xSpeed dziala na 90% gier Bez GameGuarda

 

 

POST BY : Dudi95_95 Testowane przez : Dudi95_95

MOJE MOTTO : MNIEJ SPAMU WIĘCEJ ORGINAŁU!!!

 

 

Spoiler >>> HAX0R ROCKS <<< Spoiler

 

 

GMS :

 

+40 Wizard i/l - broa - LEGIT - Sleep

 

+20 Warrior - broa -LEGIT - Sleep

 

+20 Rogue - scania - LEGIT - Sleep

 

EMS :

 

+45 Spearman - Kradia - 100% Hack - Very Active

 

13117.gif18706.png

17378.gif21191.jpg

22066.png23535.png

banner.gif

 

 

POZDRO

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hehe Dudi sobie dopisal...

Post By Me i Testowane by Me a nie przez ciebie wiec nie klam...

Obrazilo sie dziecko i odrazu zmienia

 

Aktualizacja

ver.1.04h Mu Online - D/c po 3sekundach

ver.1.02k Mu Online - Lag po paru sekundach

 

Nie dziala z Trainerami.

Dziala z CheatEngine

 

UWAGA !!!

 

ODKRYCIE BY ME !!!

 

DZIALA Z GAMEGUARDEM JESLI W GAMEGUARDZIE NIE MA PLIKU GAMEMON !!!

JESLI JEST TEN PLIK TO NAWET USUNIECIE GO NIC CI NIE DA BO ON POWROCI PO ZALADOWANIU GRY

xhackerxko1.png

Learning Packet Edit :

[][][][][][][][][][]75%

 

Ucze sie C++ :

[][][][][][][][][][]5%

Opublikowano

1. Nigdy ci niepozwoliłem wejść na moje KONTO

 

2. Tu masz racje pomyliłem się miałęm 20 ale i tak ty mi nabiłeś 40 %

 

3. Nie grasz od Beta testów daj dowud

 

4. Tematy sam zakładam noobku zbanowali ci 2 konta i zabrakło ci Emaili i wpiepszasz się na moje konto !!!

poco się wogule wtrącasz do mojego tematu zrobiłem odpowiedź ty mi ją zmieniłem poco to robiłeś ?

 

5. Zamknijcie ten temat bo przez takich ludzi jak on nieda się nic robić na forum zwłaszcza jak zna twoje passy !!!

 

6. Podałem ci moje hasła do kont w innych grach też i Maple pokiego grzyba się wtrąciłeś na moje i nie kłąm że ci pozwoliłem !!!

MOJE MOTTO : MNIEJ SPAMU WIĘCEJ ORGINAŁU!!!

 

 

Spoiler >>> HAX0R ROCKS <<< Spoiler

 

 

GMS :

 

+40 Wizard i/l - broa - LEGIT - Sleep

 

+20 Warrior - broa -LEGIT - Sleep

 

+20 Rogue - scania - LEGIT - Sleep

 

EMS :

 

+45 Spearman - Kradia - 100% Hack - Very Active

 

13117.gif18706.png

17378.gif21191.jpg

22066.png23535.png

banner.gif

 

 

POZDRO

Opublikowano

Nie odebralo mi mowy ale nie chce mi sie gadac z malolatem ktory ma 10lat

Na nastepny post nie odpowiem

 

CLOSED TOPIC !!!

Closed...

Closed...

Closed...

Closed...

Closed...

 

Czy Dzial "Inne gry" odwiedza wogule jakis modek / admin ??

xhackerxko1.png

Learning Packet Edit :

[][][][][][][][][][]75%

 

Ucze sie C++ :

[][][][][][][][][][]5%

Opublikowano

To se nie odpowiadaj i się nie popisuj przed innymi na forum bo ty też się kłuciłeś

 

Jeśli chcesz się pożalić pisz na GG małolacie

 

ps.Niejestem małolatek gówniarzu jestem starszy od ciebie więc nie fikaj !!!

MOJE MOTTO : MNIEJ SPAMU WIĘCEJ ORGINAŁU!!!

 

 

Spoiler >>> HAX0R ROCKS <<< Spoiler

 

 

GMS :

 

+40 Wizard i/l - broa - LEGIT - Sleep

 

+20 Warrior - broa -LEGIT - Sleep

 

+20 Rogue - scania - LEGIT - Sleep

 

EMS :

 

+45 Spearman - Kradia - 100% Hack - Very Active

 

13117.gif18706.png

17378.gif21191.jpg

22066.png23535.png

banner.gif

 

 

POZDRO

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Coś na Ogame to nie działa, niby przyśpiesza ofc ale pokazuje się "Dalej" klikasz to i idzie od jakiegoś czasu to samo. Więc za przyśpieszenie chyba tego uznać nie można...

Będzie to działało na Runescape, powie ktoś, na razie czasu nie mam na robienie konta?

o.O
×
×
  • Dodaj nową pozycję...