Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Kilka pytań związanych z serwerem.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, mam kilka pytań co do serwera:

 

1. Jak ustawic by dało się kupować 200 zmianek?( mam ustawione, że w shopie jest 200 ale jak kupuje do dostaje 1 )

2. Jak zmienić itemy na start po wejściu w main_quest_lv1.quest jest zupełnie co innego niż itemki na start.

3. Jak wywalić kilka questów.

4.Jak postawic nowego NPC czyli naprzykład stoi sobie biolog, a obok niego NPC "Itemy dla Biologa" i po kliknięciu pojawiają się itemki.

Opublikowano

1.http://www.mpcforum.pl/topic/161687-tutjak-dodac-itemy-do-inst-mocy/ tutaj wez sb ilosc

3. http://www.mpcforum.pl/topic/512292-pytaniejak-usunac-questy/ tutaj masz ktore musza zostac a i jak je znalesc

4. http://www.mpcforum.pl/topic/108593-tutorial-npc-na-stalle-100-dziala/ i dodajesz do niego itemy jak w tut 1.

 

2. http://www.mpcforum.pl/topic/147986-plikisuitutjak-zmienic-itemy-na-start-itp/ albo http://www.mpcforum.pl/topic/102557-tutjak-zrobic-itemki-na-start/ chyba ze to jedno i to samo.

 

szukalem za cb! uszanuj to i daj lubie to

Opublikowano

1.

1.Wchodzisz przez navicat do player/Item_proto

2.Szukasz swojego itemka...

3.Idziesz do " Flag " i zmieniasz na 20

2.

'

Musisz wgrać swojego questa na start , takie coś rzadko kiedy Ci coś da =)

3. sh make

4


http://www.mpcforum.pl/topic/70506-tut-npc-na-stale/

Opublikowano

Tat, Tak, tak all jest zrobione chcę tylko usunąć pare questów, czlyi np. biologa to kasuje pliki z locale_list i chcę zrobić sh make aby ich nie było i mam taki błąd.

 

 

@Edit: Ok, już all mam ogarnięte. :D Dzięki za pomoc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...