Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Lexalia.pl [Dedyk]


XYZINFO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

63388387906170535716.png

 

Witaj drogi graczu w świecie Lexalia !

Nasz serwer przechodzi masę modyfikacji , robimy go dla was , dla graczy !

Wszystkie błędy , sugestie prosimy zgłaszać na naszym forum !

A teraz przejdźmy do prezentacji !

 

 

08251655457717837251.png

 

 

82434728386228612875.png

Map do expowiska / dropu jest ogółem 6 !

Z czasem , jeżeli osiągniecie maksymalny poziom tzn. 175 , zwiększymy maksymalny lvl i dodamy kilka nowych map !

W dodatku posiadamy jako mało kto mapę handlu , która urozmaici grę .

 

28090793855777201931.png

 

 

91880503140193929386.png

 

Maksymalny level do zdobycia na serwerze to 175 !

Punkty statusu można dodawać do 125 .

Na serwerze będzie się znajdować dużo , nowych ciekawych misji .

Na serwerze nie spotkacie się z 6/7 bonami

Biolog do lvl'a 170

Magiczny Metal będzie trzeba wydropić , z metinów +80 lvl !

Na serwerze będą potrzebne ulepszacze na wszystko , lecz wszystkie ulepszacze potrzebne do +61 lvl'a będą znajdywać się w sklepie ..

 

Aktualnie handlarze są zrobieni pod BETĘ aby sprawdzić expa , czy ewentualnie występują jakieś bugi.

 

66594388003242905665.png

 

34969355189926744653.png

 

29863258317923340205.png

38820166170839930313.png

 

72341040317176934016.png

 

Strona Główna :

www.Lexalia.pl

 

Download znajduje się na stronie głównej !

Forum :

www.board.lexalia.pl

 

Teamspeak 3 :

91.121.136.178

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich do testowania serwera !

Opublikowano

może wbije na betke. Toga jako ostatnia zbroja to lipa. Nawet nie wygląda na najlepszą.

Intel Core i5 3550 (3,3Ghz) | Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256 bit | MSI Z77 G43 LGA 1155 | GoodRam Play 2x4 GB 1600 CL 9 | Segate Barracuda 1TB 64 MB 7200rpm | Asus mw201u

Opublikowano

Start jest przewidywany do piątku .

Możliwe że bd wcześniej.

6/7 Bon , jest tylko na bete . Nawet i teraz nie działa bo jest usunięty , tylko został w sklepie !

Został dodany ss przykładowego dropu z metinów !

72341040317176934016.png

Opublikowano

Świetnie się zapowiada, kiedy oficjalny start?

Toga ma być najlepszą zbroją na serwerze? To jak pidżama wygląda, gdzie tu uzbrojenie?!

sygnadlateamu.png
Opublikowano

Jeżeli wam toga się nie podoba , prosimy zrobić temat na naszym forum + ankietę.

Jeżeli 51 % zagłosuje że chce inną zbroję niż toga , zostanie toga zamieniona na inną.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Zagram jak XYZ dodacie nowego clienta jutro.

Bete raczej sobie odpuszczę, zagram natomiast na officialu.

Bardzo bym prosił o sprecyzowanie rat.

1352652199-U513235.png
Opublikowano

Szajlas to, ze nie ma 6/7 jest wielkim +, a tarcza nie potrzebna iż będzie wtedy łatwiej zrobic jedną i tyle a tak sie pomęczysz. Z resztą sie zgadzam.

Opublikowano

Szajlas to, ze nie ma 6/7 jest wielkim +, a tarcza nie potrzebna iż będzie wtedy łatwiej zrobic jedną i tyle a tak sie pomęczysz. Z resztą sie zgadzam.

 

 

tarczę epicką to jedynie do expa warto zrobić, a do pvp to już zostawić ten na 61lvl :] wierz mi dużo daje 20% odporności na klasę :]

"Dare to be great. Dare to be powerful beyond measure."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...