Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Lexalia.pl [Dedyk]


XYZINFO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dało by rade zrobić żeby z G1 skile do P od razu bo to troche nudne sie robi ^ ^

Opublikowano

yyy... kurde.. jak ten serwer się wcześniej nazywał ...hmm

Fabiona? Fabonia? coś mi tak się zdaje, bo podobne grafiki są, mapy takie same ;p

myślę, że to serwer twórców hacknietej faboni ;p

Opublikowano

Kapitan daje skille P .

Typ serwera : Medium

DMG Broni : 2k

- Z tarczą i full absami i z togą ze skilla wejdzie max 10k , 20k z krytem.

A na ową broń trzeba się namęczyć .

Raty serwera wynoszą 300 %.

Opublikowano

Chłopcze jesteś dziecinny zapraszam na serwer ?

Kolejeny FanBOY jakiegoś kolesia :* ?

Chłopcze zapraszam do szkoły , a nie przed komputer.

Opublikowano

i po co ta aktywacja na forum?

teraz czekac chuj wie ile na aktywacje,

konta rejestrowalem z e-mailem na gmail i o2 i nadal nie ma

Opublikowano

Popieram cie, tutaj jedyny plus to taki, że nie ma 6/7 bonu. On jest DNEM! A największy minus, to magiczny metal, powinien być u handlary. Nie zagram.

Zegnaj najpierw naucz sie grac cyaa =]

Opublikowano

bo szafir on nigdy nie robi launchera : ) sami sie przekonacie all eq w IS + ze bd sprzedawal eq i lvl

 

i 1 na 2 tyg res kont zeby wydawac kase w IS na eq

 

glupie dziecko : )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...