Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] [RP]- Kwadratowe-Życie 1.1


dulu66

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cooltext635190164.png

 

 

Przedstawiam wam nadchodzący serwer Kwadratowe-Życie!

Rozgrywka serwera to RP.

Na naszym serwerze będzie wzorowane prawdziwe życie. Będzie można zostać np. Policjantem lub Doktorem.

Będzie można założyć własną firmę lub pracować w kogoś. Każdy gracz będzie mógł przyjmować zadania

od NPC, w Urzędzie Pracy. Na początku będzie można wynająć apartament w hotelu, a potem kupić działkę

pod budowę domu, no i płacić czynsz. Można będzie także wykupić sobie ubezpieczenie na życie, dzięki temu jeśli zginiesz zwrócone będą niektóre przedmioty. Więcej nie podam informacji na temat rozgrywki.

Na naszym serwerze będzie można zakupić 4 rodzaje Vip, a także rezerwację slota.

 

cooltext635191478.png

 

ID: Zostanie podane po starcie!

Sloty: 20

Zwierzęta: Tak

Potwory: Tak

Nether: Tak

TheEnd: Nie

PVP: Tak(na cuboid'ach zostanie wyłączone)

WL: NIE (została zniesiona)

Przewidywany start: Początek Lutego

 

ID TS3 lub Mumble: (jeszcze nie wiem co będzie)

 

 

cooltext635195033.png

Właściciel: MasterDulu

Administrator: po starcie serwera zostanie ogłoszony nabór

Moderator: -II-

KidMod: -II-

 

 

cooltext635197866.png

 

Mapa: 100%

Pliki Serwerowe: 99%

Testowanie Plugin'ów: 99%

Forum: 0%

 

 

Co Zostało Zrobione:

-Spawn:

20120131152112.png

- Kościół

- Hotel

- Sklep

- Bank

- Komisariat

- Urząd Pracy

- (jeszcze tylko zostało zrobić działki)

Opublikowano

po co dajesz zapowiedź skoro praktycznie nic nie jest zrobione ? Dla graczy możesz jechać i na zwykłych plikach byleby żeby pluginy działy i mapa była fajna :D

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

@up

O to mi chodzi aby serwer działał jak najlepiej, a nie żeby nie było porządku i żeby serwer upadł po paru tygodniach.

Opublikowano

Nick: Kaktusek

Wiek: 15

Czas gry w Minecraft'a: od 1.2.6 alpha

Dlaczego nasz serwer?: lubię ten typ serwerów

Znajomość gry RP?: znakomita

Możesz zareklamować serwer?: tak

Opublikowano

Nick:terrorex18

 

Wiek:16

 

Czas gry w Minecraft'a:Od stycznia 2011 roku

 

Dlaczego nasz serwer?:ponieważ po waszej reklamie myśle że ten serwer

będzie najbardziej ciekawy i interesujący pod względem serwerów rp na jakich grałem

 

Znajomość gry RP?:grałem na 20 serwerach rp więc mam duże doświadczenie na takich serwerach

 

Możesz zareklamować serwer?:Tak prawdopodobnie zaproszę maksymalnie 5 graczy

 

ip proszę wi wysłać na pw.Z góry dziękuje-terrorex18.

Opublikowano

Dodaj:icemen123

 

Wiek:12

 

 

Czas gry w Minecraft'a:Od Czerwca 2011 roku

 

 

Dlaczego nasz serwer?:ponieważ myślę że wasz serwer jest najlepszy z wszystkich rp.

 

 

 

Znajomość gry RP?:grałem na 5 serwerach i mam dobre doświadczenie

 

 

Możesz zareklamować serwer?: tak

 

ip proszę wi wysłać na pw.Z góry dziękuje

Opublikowano

Nick: Binnion

Wiek: 14

Czas gry w Minecraft'a: 2 lata

Dlaczego nasz serwer?: Szukam serwera

Znajomość gry RP?: 90%

Możesz zareklamować serwer?: Moge

4770714280454741315510.png
Opublikowano

Nick Sniper

WIek 13prawie14

czas gry w minecraft: od wersji 1.1_01

Dlaczego wasz serwer: Szukam serwera

Znajomość Rp Taka se :P

http://Nie działa mi avatar :<

Opublikowano

Nick: Mike

Wiek:14

Czas gry w Minecraft'a: 1 rok

Dlaczego nasz serwer?: Po samym opisie serwer wydaje się ekstra

Znajomość gry RP?: Całkiem dobra

Możesz zareklamować serwer?: Tak (nawet chętnie)

Opublikowano

Nick: amcin

Wiek: 14

Czas gry w Minecraft'a: Od wakacji 2011

Dlaczego nasz serwer?: Zapowiada się fajnie. d:

Znajomość gry RP?: 60%

Możesz zareklamować serwer?: Tak, zaproszę moich kumpli. ;3

IP na pw, z góry thx ;3

Posty:

10 - Jest!

20 - Jest!

30 - Jest!

40 - Jest!

50 - Jest!

60 - Jest!

70 - Jest!

80 - Nie ma.

90 - Nie ma.

100 - Nie ma.

 

..¨°º¤ø„¸¸„ø¤º°¨..

¨°º¤ø„ϟKRI||ƩX¸„ø¤º°¨

¸„ø¤º¸„ø¤º°¨º¤ø„¸¨°º¤ø„¸

Opublikowano

Nick:BiskupPL

Wiek:15

Czas gry w Minecraft'a:2 lata

Dlaczego nasz serwer?:Aktualnie szukam dobrego RP

Znajomość gry RP?:80%

Możesz zareklamować serwer?:Tak

 

Mozna wiedziec kiedy bedzie start serwera?

Opublikowano

Nick: TeamSpeakUser (dawniej Obtained napewno pamiętasz)

 

Wiek:11

 

Czas gry w Minecraft'a:Od wersji 1.5

 

Dlaczego nasz serwer?:Będzie napewno fajnie , tak też było na dawnym serwerze !

 

Znajomość gry RP?:Duża

 

Możesz zareklamować serwer?:Tak na pewnym 'nowym' forum

:D !

Jak chcecie jego GG piszcie -.- !

@down

Countek nawet nie próbuj o KidMod'a ! (zarcik) :D


Wróciłem.
664501451058467508490.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...