Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Rejestracja oraz Instalacja Metin2


Vanosh.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1327867979-U24240.png

1. Na początek wchodzimy na stronę;

www.metin2.pl

2. Potem klikamy na to;

 

jsav.jpg

 

3. Nic ciężkiego, po prostu wpisujecie swoje dane, ja mam tak;

 

nppr.jpg

 

4. Ściągamy grę

 

nxqt.jpg

 

6. Powinien wam się ściągnąć 'Downloader', wybieramy miejsce zainstalowanie się metina i czekamy aż się metin zainstaluję.

 

7. Kilkamy na akceptuj, chyba że nie chcecie zainstalować metina.

;)

 

eqwl.jpg

 

8. Jak już klikneliście, pokaże nam się takie oto okno, teraz czekamy tylko na skończenie się instalacji.

 

djku.jpg

 

9. Pozostaje nam tylko włączenie gry i pomyślne zalogowane się swoimi passami.

 

Uwaga !

Jeżeli update staję wam przy 33,3% czy 66,7%, podaje wam teraz poradnik, który wam pomoże


http://www.mpcforum.pl/topic/502632-dl-rozwiazanie-na-333-i-667-na-dzien-15122011/

 

TuT może jest zbędny lecz wiele ludzi mnie oto pyta, a nie chcę mi się cały czas każdemu to mówić, więc wystarczy że zajrzą do tego oto TuT'a.

 

Cały TuT został stworzony przez użytkownika *ZiomQ*, zakaz kopiowania.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

TuTek nie jest jakimś cudem o którym ludzie nie wiedzą lecz zdarzają się właśnie takie wypadki. :)

 

Lajk leci. :P

Opublikowano

No chyba kpisz. Bez przesady. Może jeszcze zrobimy temat jak otworzyć przeglądarkę? Rozumiem, że chcesz zbić procenty, ale takie tematy nikomu nie pomagają. Zarejestrować każdy się potrafi.

Opublikowano

@Up

Nie mam co zbijać procentów bo żadnych nie mam. ;)

 

Czytaj ze zrozumieniem:

TuT może jest zbędny lecz wiele ludzi mnie oto pyta, a nie chcę mi się cały czas każdemu to mówić, więc wystarczy że zajrzą do tego oto TuT'a.

 

Nie będę codziennie 10 razy mówił ludzią o tym samym.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...