Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z dziennikiem zdarzeń [win7]


Damisk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż mam problem. Chce wiedzieć czy da się jakoś ''obejść'' informacje kiedy komputer został włączony a kiedy wyłączony? Po prostu chce aby ktoś jak włączy dziennik zdarzeń nie wiedział że wcześniej grałem/przeglądałem neta. Zmienienia czasu systemowego już próbowałem i odpada. Macie może jakieś inne pomysły? Ewentualnie link do jakiegoś innego forum (na pw) z podobnym problemem użytkownika. Jakiś program którym umożliwi obejście ; KAŻDĄ wypowiedź w tym temacie (sensowną) nagrodzę ''likiem''.

 

Czekam na wasze pomysły i propozycje

a19e687519dfeca0.png?1329592601017

2ex8xhv.jpg

Opublikowano

może przenieś plik mmc do kwarantanny, albo go usuń, hehe ;D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

problem wyłączyć usługę , jeśli jest zależna wyłaczasz też harmonogram zadań

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

A moglibyście mi to jakoś dokładniej opisać? I dałoby to zrobić tak żeby nie usuwać? Byłoby fajnie ale plusiki i tak macie

a19e687519dfeca0.png?1329592601017

2ex8xhv.jpg

Opublikowano

wejdź w menu w pole wyszukaj wpisz msconfig, wejdź w zakładkę usługi i odznacz Dziennik zdarzeń systemu Windows, kliknij zastosuj i chyba tyle ;D;D;D

 

 

31abadb865f8.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

wejdź w menu w pole wyszukaj wpisz msconfig, wejdź w zakładkę usługi i odznacz Dziennik zdarzeń systemu Windows, kliknij zastosuj i chyba tyle ;D;D;D

 

 

31abadb865f8.jpg

 

 

I czemu ma to służyć w zasadzie co to da?

 

Plusa już masz

a19e687519dfeca0.png?1329592601017

2ex8xhv.jpg

Opublikowano

przecież chciałeś wyłączyć usługę to ci podał dokładnie jak to zrobić

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Ale taki mój rodzic gdy będzie chciał zobaczyć czy całą noc grałem zobaczy czy jest wyłączone czy jak?

a19e687519dfeca0.png?1329592601017

2ex8xhv.jpg

Opublikowano

I czemu ma to służyć w zasadzie co to da?

 

Plusa już masz

przyspieszy komputer i to co chciałeś czyli nie będzie rejestrował tego co robiłeś gdy usługa jest wyłączona

 

@edit

jeśli zrobi tak zrobi tak jak mówiłem czyli menu -> msconfig itd... to raczej, a jeśli wejdzie w dziennik zdarzeń to raczej nie powinien, chyba że twój ojciec jest informatykiem ;D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

jak sie uprze to i tak zobaczy w inny sposób, nie da sie ukryć tak dokładnie inie koniecznie trzeba szukać w dzienniku by zobaczyć kiedy komp działał , widać po aktywności plików

 

przyspieszyć nie przyspieszy, będzie działał tak jak działał z usługą. wiele usług optymalizujących system jest od niej zależnych i pobiera dane do swoich ustawień, można powiedzieć ze w niektórych przypadkach wręcz negatywnie wpływa na działanie

 

zresztą wystarczy na koniec wyczyścić logi programu

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

A ha czyli ciupie sobie całą noc na kompie potem nad ranem stwierdzam że nie chcę aby nikt wiedział że grałem i czyszczę logi tak? A to się usuwają tylko ostatnie logi czy wszystkie? Jeszcze kolego podpowiesz jak takie logi usunąć? Byłbym wdzięczny

a19e687519dfeca0.png?1329592601017

2ex8xhv.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...