Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z Terrarią i plikami do niej potrzebnymi.


KubeK_69

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, ściągnąłem Terrarie i żeby móc w nią grać, muszę mieć Microsoft 4.0 i coś tam jeszcze.

Żeby móc zainstalować ten drugi plik, potrzebuję mieć pierwszy, a żeby zainstalować pierwszy muszę mieć 32-bitowy windows imaging component (WIC). Czy ktoś da mi do tego link? ( 32-bitowy windows imaging component ) Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam !

Opublikowano

Do Terrarii potrzebujesz Framework 4.0 i XNA Framework 4.0. :)

 

A tu masz ten Windows Imaging Component (WIC) :

 

http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?DisplayLang=en&id=32

 

Pobierasz ten : wic_x86_enu.exe.

 

A tu masz Framework 4.0 :

http://www.microsoft.com/downloads/pl-pl/details.aspx?FamilyID=9cfb2d51-5ff4-4491-b0e5-b386f32c0992

 

I tu XNA Framework 4.0 :

http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=20914

 

:)

xKaMaSx


exMod


Memory

Opublikowano

Dzięki, zainstalowałem, ale mam jeszcze inny błąd.

 

No suitable graphics card found.

Could not find a Direct3D device that supports the XNA framework reach profile.

Verify that a suitable graphic device is installed.

Make sure the desktop is not locked. and that application is running in full screen mod.

Aviod running under Remote Desktop or as a Windows service.

Chceck the display properties to make sure hardware acceleratiom is set to Full.

 

- a z tym pomożesz mi i wytłumacz co mam zrobić (ściągnąć, poprawić, czy co ;D)

Opublikowano

Spróbuj jeszcze zainstalować DirectX. Jak to nie pomoże to znaczy, że Twoja karta graficzna nie obsługuję XNA. Wtedy już musisz pomyśleć o zmianie karty graficznej.

 

DirectX 9.0c
http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=9033

xKaMaSx


exMod


Memory

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...