Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Klawisze - które do czego służą?


Remzoo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema.! Podczas pisania poprzedniego mini tuta, wpadłem na następny pomysł :D

W tym temacie chcę pokazać wam do czego służy każdy klawisz.

Jest to dla wszystkich - więc nie piszcie postów typu 'ja już to znam..'.

Więc tak.

Zwykły bieg do przodu -  W
Chodzenie do tyłu - S
Chodzenie w lewo - A
Chodzenie w prawo - D
Sprint - Klikamy jak dwa razy literkę W
Turlanie - Podczas trzymania 'W' naciskamy Shift
Skakanie - Spacja
Kucanie - C
Leżenie na UO / BG - Dwa razy naciskamy literkę C
Podkładanie / Rozbrajanie bomby / Wsiadanie do pojazdów / Zoombie skill point - F
Samobójstwo - F4
Numer slotu odpowiada numerowi na klawiaturze
Tablica wyników - TAB
Pokazanie dużej mapy - T
Tzw Emotki - Od F5 do F12
Pisanie wiadomości podczas gry - Enter

 

Możliwe że coś ominąłem, więc jeśli tak się stanie to mnie poprawcie ;p

Niby podstawowe, ale dla początkujących się przyda ;-)

Pozdro, HackMaster3!

NU94p9A.gif


Wracam..


Opublikowano

Bodajże na f1 to masz wszystko opisane. Wystarczy wejść w ustawienia i jest to samo -.-

Jeszcze może zróbcie tuta jak wejść w ustawienia...

1376848905-U377559.jpg


Opublikowano

Literka F uruchamiasz skill pointy na zombie mode defense

 

10 more

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

To jest tak banalny tutek, że nawet nie napiszę 'Może się komuś przydać' ( jak zwykle to robię )

Ponieważ ten tut nikomu się chyba nie przyda ;p

Każdy chyba wie co i jak na których klawiszach, a jeśli nie to w grze można sobie sprawdzić.

Myślę, że zrobiłeś tego tutka aby zdjęli ci 5% warna ;p

 

 

@down

 

 

Spoko,

 

każdy ma prawo do własnego zdania ^.^

sybga.png

 

 

 

 

Jeśli Ci pomogłem daj Lubię to :)

Opublikowano

@UP Przyda się to przyda - nie to nie. Ktoś to będzie chciał to skorzysta - nie to nie ;]

A poza tym to jest za mało na -5% ;]

 

P.s Mam 0% ;p

NU94p9A.gif


Wracam..


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...