Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

APEL - do ludzi dobrej i złej woli


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja Shasiro? z dniem 26.01.2012. Ogłaszam iż od dziś... rozpoczynamy wielkie torrentowanie, chomikowanie, zassysanie następujących rzeczy/podmiotów z połaczenia internetowego:

1. Pornole w HD. Tym więcej tym lepiej.

2. Gry.... jakie nie wyszły i jakie wyszły

3. Muzyka - czy to peja czy to doda... kiedyś będzie na wagę złota.

4. Filmy - Czy to freestyle kuli/omena czy to Kac Vegas... kiedyś będzie cenniejsze od diamentów.

5. Programy - oraz cracki do nich.

6. Systemy - czy to darmowy linux czy to windołs łosiem - pobieraj. Zanim zuo go dorwie

 

Dodam iż należy wykupić około 20-40 opakowań płyt 4.7 GB. Zapewne wasze dyski nie posiadają tyle miejsca... a połowy internetu nie będzie.

Proszę o opinie co o tym sądzicie.

ACTA już jest blisko....

76561198034810506.png

Opublikowano

... Bez komentarza.

 

Sranie w banie i tyle.

Wszyscy już, już ściągają co się da... aaaaa no pewnie róbcie zapasy na kolejną zimę, ma być ostra -.-

Opublikowano

... Bez komentarza.

 

Sranie w banie i tyle.

Wszyscy już, już ściągają co się da... aaaaa no pewnie róbcie zapasy na kolejną zimę, ma być ostra -.-

z 5 tb pornoli - tak :)

76561198034810506.png

Opublikowano

Oj ludzie, co wam to da? Wszystko będzie kontrolowane,i monitorowane naściągasz wpierdolą Ci sie na chate jacyś faceci w czerni i idziesz do paki. Powodzenia ;)

ichigonapisblb.png



Opublikowano

I co myślisz, że jak idioci będą sprawdzali każdy bajt wysłany przez Ciebie? Zobacz ile ludzi korzysta z internetu, nawet nie ogarną, aby sprawdzić to wszystko. Poza tym jak widać nieźle mogą sobie na tym zarobić - ok. 3 tysiące grzywny, to świetny interes i gruba kasa, za tylko jedną osobę.

fe7afd2c01dc5fe025c76fe9bf8c0b0e.jpeg
4to7r2K.png

Opublikowano

Wszysko po to aby zarobić ;]

Tusk już nie ma co opodatkować to szaleje.

Opublikowano

Pobrałem sobie trochę gierek na przyszłość :)

A potem i tak gówno ci dadzą. Z rosji będą sprowadzać

i sprzedawać na giełdach, itp.

 

I co myślisz, że jak idioci będą sprawdzali każdy bajt wysłany przez Ciebie? Zobacz ile ludzi korzysta z internetu, nawet nie ogarną, aby sprawdzić to wszystko. Poza tym jak widać nieźle mogą sobie na tym zarobić - ok. 3 tysiące grzywny, to świetny interes i gruba kasa, za tylko jedną osobę.

 

Programy będą to sprawdzać, nie ludzie.

Opublikowano

Ja nie mam co pobierać z tym netem.

Dobrze że mi Combat Arms nie zablokuja :D

Opublikowano

Powiem tak jeszcze nie jest po ptakach ACTY nie będzie na 100%.

Nie rozumiem tej paniki potrzebuje coś pobrać to pobieram jak nie to nie ludzie -.-

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

ja tylko mówię, żeby nakurwiać pliki z neta

 

I po jakiego ? Siejesz panikę po gówno tak naprawdę idź się lecz człowieku, tak jak pisałem w innym topicu idźcie zająć się własnym życiem i własnymi sprawami, potem będziesz płakał ,że nie możesz znaleźć pracy bo pierdoliłeś 2 lata o ACTA.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...