Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.1] [24/7] [75 SLOTÓW] [NON PREMIUM] WOJNA - Edycja Olimpijska [NOWA MAPA - ŚRODA 25.01]


flyjack

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

MEGA UPDATE SERWERA

 

 

Oto wprowadzone zmiany i nowości:

 

1 - Dynmapa - Mapa Świata Online znowu powróciła. Osoby mające VIP mogą prosić admina o ukrycie ich avatarów przed innymi. (Uwaga, nie wiadomo jeszcze czy mapa jest na stałe, to się okaże)

2 - Archer - Od teraz jego ogniste strzały są mocniejsze a podpalenie trwa dużo dłużej.

3 - Sorcerer - Od teraz fireball podpala na dwa razy dłużej przeciwnika

4 - Fighter - Nie może nosić już diamentowej zbroi, a stun jest gorszy i ciężej go uzyskać.

5 - Paladyn - Nie może nosić złotej zbroi

6 - WILKI - Możliwość oswojenia wilka na stałe - wraz z jego respawnami - PORADNIK JUTRO

7 - Vipy mają możliwość udekorowania baz kryształami z endu wzywając ku temu admina

8 - Reset Netheru

9 - Reset Endu

10- Łotrzyk - Wzmocnione FireArrow i SonicBoom

11 - UWAGA WAŻNE - Od teraz Moc (Power) Każdego gracza może wachać się od 3 do -2 a nie jak wcześniej od 3 do 0.

 

 

Upcomming: W ciągu trwania weekendu zostaną dodane ewolucje dla profesji.

Opublikowano

w niedziele nastapil reset mapy

dzieki temu pol mapy to ocean a pol to staly lad

mozliwosc kupienia wlasnej wyspy

anty xray

i inne nowosci

 

zapraszamy

Opublikowano

Gooomez, tak całe mnóstwo. Wystarczy wejść na serwer, a tam na tabliczce ujrzysz adres forum, na którym to jest pełno naszych autorskich poradników, oczywiście po polsku.

 

Pozdrawiam

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Serwer padl tzn. padl jak narazie gdy admin czyli FlyJ4ck pozalatwia swoje sprawy z nauczaniem :P serwer znowu bedzie dzialal w pelni ale to w 50% dobrze admin zdobywa nowe pomysly na serwer miejmy nadzieje ze beda sie nam podobaly. Do wiekszych wrazen i informacji wbijcie w ten temat na forum Serwera:

http://mcwojna.pl/forum/index.php?topic=239.msg1699#new

PS. Piszcie tam swoje pomysly moze pomoga :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...