Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie - Jakie itemy można kupić w IS i sprzedać w grze?


eFFecTuS

Rekomendowane odpowiedzi

Budowniczy
Opublikowano

w is obok tego przedmioru jest napisane (jest zdatne do chandlu )

lub kup ebo +9 eq z nieb łec i poprostu dodaj bony ale do eq +7/8/9

Opublikowano

Szczerze? Nie ma takiego przedmiotu. Zdatne do handlu sa okoliczne skrzynki. Mozna handlowac czaszkami, ale sa gowno warte i nikt nie kupuje..

 

Na is najlepiej zarobic na rekawicy albo bonujac przedmioty

sygnlamborginipro.png


Filmy z Metin2.PL Solar s26


Opublikowano

NIGDY bym nie wydał kasy na zbonowanie itemu, a potem go sprzedać... Nie wydawaj kasy na bonowanie beznadziejnych itemów lub takich, które chcesz sprzedać. Kup rękawicę lub pierścień i drop/exp. Gdy już będziesz miał porządne eq (np. bojowy +9, stal +9 itp.) to takie sobie wybonuj. Na prawdę nie polecam Ci takiego czegoś, ponieważ będziesz potem żałował. Tak samo nie kupuj żadnych syfów z IS (tyczą się także zwoje egzorcyzmu itp.).

Opublikowano

Co do bonowania to się zgadzam, jeszcze jakieś słabe bony Ci wejdą, jak 1% szansy na odbicie...

Sam kiedyś chciałem właśnie tak zrobić jak Ty, lecz nie opłaca się.

Więcej stracisz niż zarodzisz.

Kup sobię pierśćień expa, rękawicę złodzieja i idź exp i dropić.

Uzbierasz na porządne eq, ładnie wybonujesz i sprzedasz za solidną cenę. :)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Skrzynia Królów, Zwój Błogosławieństwa. Na pewno czymś jeszcze lecz wszystkich nie jestem wstanie podać.

Po prostu podaj nazwę przedmiotu a dowiesz się czy można nim handlować czy nie.

Opublikowano

NIGDY bym nie wydał kasy na zbonowanie itemu, a potem go sprzedać... Nie wydawaj kasy na bonowanie beznadziejnych itemów lub takich, które chcesz sprzedać. Kup rękawicę lub pierścień i drop/exp. Gdy już będziesz miał porządne eq (np. bojowy +9, stal +9 itp.) to takie sobie wybonuj. Na prawdę nie polecam Ci takiego czegoś, ponieważ będziesz potem żałował. Tak samo nie kupuj żadnych syfów z IS (tyczą się także zwoje egzorcyzmu itp.).

znajomy tak samo mówił teraz kupił za 300zł dodawania i mieszania bonu sprzedał te rzeczy co wybonował i jest na + 1000zł ;>

 

//głowy do katakumb - prawie nic nie wart

Opublikowano

znajomy tak samo mówił teraz kupił za 300zł dodawania i mieszania bonu sprzedał te rzeczy co wybonował i jest na + 1000zł ;>

 

Te "kumpel mówił" to 90% fake. Zapewne sprzedał już dobre itemy, które zbonował... raczej nie sprzedał lwiej zbroi zbonowanej za 1000zł. Takie pieprzenie "kup sobie za 300zł, a dostaniesz 1000zł". Przecież do tego musi mieć przyzwoite do zbonowania itemy...

Opublikowano

Co do bonowania , to zależy tylko i wyłącznie od fuksa ... Naprzykład Ja na s11, miałem bojowy miecz +9 bez bonów, straciłem 6x BON , i 2x zmiane na niego, opłaciło się , efekt : 10 ludzie, 10 zaklecia, 5 szycie . Tobie może się nie udać wbić podobnych bonów nawet za 1000 SM . Po drugie, tak jak napisali koledzy wyżej, nie bonuj itemów takich jak ebo +9, srebrna +9 etc ... Wbić dobre bony (Drogie do sprzedania) to trzeba miec naprawdę fuksa . Już radził bym Ci zrobić 35 lvl , konika i na metki ... Trzecią sprawą jest to, ile tych SM masz. Ponieważ jak 400 , to za bonowanie się nawet nie bierz, ponieważ zdażyć się może że za 400 SM nie wrzucisz nawet 5x bonów , a gdze tu dopiero myśleć o zmianie .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...