Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Survival][20 slotów][No-WL][Dedyk]Pjachu's craft


adam200

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajny serwer, miła atmosfera

1346594784-U507582.png

By lux.

 

| Validating | Members | WarRock Helper | Coding Cheats | Pro User | PostMaker | MPC Champion | MPC Popular | Gold Member | Blue Member |

Opublikowano

mysle nad fajnym i nietypowym eventem pvp - mam w głowie jeden ale gorzej z organizacją go będzie szukam odpowiedniego pluginu na potrzebę eventu no i eventy będą organizowane jak będziecie kupowac vipy i serwer często będzie full bo dla paru osób nie chce się organizować. Myslę również nad organizacją dłuższych eventów np 1-2 godziny ciągłej walki :)

Opublikowano

OK to bede gral, ale mam nadzieje ze mnie nie bedziesz banowal, ja gram bez xraya itd jak cos teraz , a no i z kolegami przyjde grac :D

Opublikowano

Dowgirt cieszy mnie, ze serwer tak Ci sie podoba, ze postanowiles na niego wrocic pamietaj to Twoja ostatnia szansa. Pozdrawiam.

 

dla zainteresowanych dodam, ze niedlugo na serwerze beda krecone let's playe wszystkie bedzie mozna zobaczyc na stronie internetowej serwera.

Opublikowano

Fajny serwer, polacam! Mój nick to Dizzy

1346594784-U507582.png

By lux.

 

| Validating | Members | WarRock Helper | Coding Cheats | Pro User | PostMaker | MPC Champion | MPC Popular | Gold Member | Blue Member |

Opublikowano

Servera nie polecam, admin caly czas chroni gildie "Rendemtion" , Podbilismy ich i zostalismy osadzeni o bugi ( niby ludka przez dzwi to bug ).;

Admin banuje co chwile, wszystko leci na nas, NIE POLECAM. Zasady na tym serverze to g****.

Wczoraj admin skasowal nam gildiie, a dzis zbanowal, a to tylko dla jednej gildii !! NIE POLECAM !! Kazdy kto chce milo spedzic czas grajac m.in z ludkami to nie tu, bo wejsc do bazy sie inaczej nie da, a jak sie nie da to jej nie przejmiesz !! LIPA !!!

Opublikowano

Polecam ten server jest na nim wyjechany system wojen można walczyc bezkońca izawsze jest ktos chetny do walki tylko szkoda ze mam bana za bugowanie anawet tego nie robilem wiec peoszę cie Pjachu o ub nick Elfik albo chociarz nie na ip bo brat nieda grac ;p

Opublikowano

Server spoko admin dno nie polecam admin ulega graczom i wspiera 1 z gildii jak jakaś te gildie bije to bana zaraz za coś dostanie Dnoo nie polecam nikomu!!!

Opublikowano

Servera nie polecam, admin caly czas chroni gildie "Rendemtion" , Podbilismy ich i zostalismy osadzeni o bugi ( niby ludka przez dzwi to bug ).;

Admin banuje co chwile, wszystko leci na nas, NIE POLECAM. Zasady na tym serverze to g****.

Wczoraj admin skasowal nam gildiie, a dzis zbanowal, a to tylko dla jednej gildii !! NIE POLECAM !! Kazdy kto chce milo spedzic czas grajac m.in z ludkami to nie tu, bo wejsc do bazy sie inaczej nie da, a jak sie nie da to jej nie przejmiesz !! LIPA !!!

 

Dowgirt Twoje konto 2x ban za xraya 1x ban za okradanie skrzynek przez sciany ostateczny ban za przechodzenie przez sciany!

 

Evo 1x ban za Xraya 1x ban za przechodzenie przez sciany

 

Elfik 1x ban za chowanie się w ścianach i bicie ze ściany 1x ban za przechodzenie przez ściany

 

dalej uwazacie, ze jestescie niewinni?

 

Powiem tak! Swiadomie bugowaliscie gre wiedzieliscie, ze za takie cos sa bany mimo tego to robiliscie, nie faworyzuje nikogo! WY NIE POTRAFICIE GRAC BEZ OSZUKIWANIA! Przechodzenie przez sciany na serwerze PVP/FACTIONS to powazne wykroczenie! Dla was nie ma tu miejsca.

 

Radze Wam skonczyc ten lament, nie zaslugujecie nawet zeby sie tu wypowiadac na temat serwera bo nie jestescie graczami - jestescie oszustami! REGULAMIN JAWNIE ZABRANIA UZYWANIA BUGOW! Nie obchodzi mnie to, ze na innych serwerach ludzie przechodza przez sciany, na tym serwie za to jest BAN! Poziom innych serwerow jest na tyle niski, ze admin ma gdzies czy ktos uzywa xraya, bluzga czy buguje! U nas jest inaczej albo grasz jak kazdy honorowy i normalny gracz albo zegnasz serwer!

 

@dowgirt jesli nie da sie wejsc inaczej wejsc do bazy wroga jak bugujac gre to powiedz mi w jaki sposob Wasza zalosna gildia stracila zamek 4 razy? Radze nauczyc sie grac albo odinstalowac minecrafta.

 

Bany nie zostana sciagniete nigdy - mozecie mi spamowac na PW z prośbami wyczerpaliscie już swój limit Ty dowgirt szczegolnie. Jestes najwiekszym oszustem, popeliniarzem i frajerem jakiego znam. Siedzisz na serwerze 24/7 próbujac cos oszukać, zbugować czy zepsuć tak zeby admin nie widzial, jak zostaniesz ukarany to wielkie dramaty na forum robisz bo dziecku klocki zabrali, chcesz robic syf rob go na freebuildach ten serwer jest zbyt dojrzaly dla Ciebie.

Opublikowano

admin ja z speenakerem i evo oraz elfikiem mielismy kupowac vipy wszyscsy, po pokonaniu rendemtion, ale to co zrobiles nas zalamaloo i wiesz co oby twoj serwer upadl za 10 dni, albo zeby juz cb nie bylo tylko ktos inny

Opublikowano

2012-02-05 13:20:02 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Speenaker: ma ktos ludke ?
2012-02-05 13:20:27 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Speenaker: trzeba ludke
2012-02-05 13:20:30 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Speenaker: ide po ludke
2012-02-05 13:20:35 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: po h?
2012-02-05 13:20:38 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: bugiem wbic chcesZ?
2012-02-05 13:20:40 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Speenaker: moze sie uda
2012-02-05 13:20:43 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: heh
2012-02-05 13:20:47 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: **Evo: ee heat zson sie zajebiemy go pota
2012-02-05 13:21:27 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: **Evo: jak by go tu trafic
2012-02-05 13:21:44 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: **Evo: nie da sie
2012-02-05 13:21:47 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Heat3: odson sie
2012-02-05 13:22:30 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Heat3: trafilem!!!
2012-02-05 13:22:36 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: i ?
2012-02-05 13:22:49 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Heat3: djcie poty!!
2012-02-05 13:23:01 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: zabijcie go 3 razy
2012-02-05 13:23:08 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: minimum 3
2012-02-05 13:23:25 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Heat3: gdzie wy?
2012-02-05 13:24:43 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: jak bic
2012-02-05 13:25:53 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: jeszcze 2
2012-02-05 13:26:00 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: gdzie on
2012-02-05 13:26:03 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Speenaker: padl
2012-02-05 13:26:08 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Heat3: nie kliknal respawn
2012-02-05 13:26:10 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: a
2012-02-05 13:26:31 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: jest
2012-02-05 13:26:32 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: zabij
2012-02-05 13:26:48 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: potami go
2012-02-05 13:27:02 [iNFO] [saraceni Gracz] Speenaker: to twoj koniec ;D
2012-02-05 13:27:28 [iNFO] [saraceni Gracz] Speenaker: popchajcie mnie
2012-02-05 13:27:48 [iNFO] [saraceni Gracz] Speenaker: nieee
2012-02-05 13:28:04 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: pisz nqa f c
2012-02-05 13:28:15 [iNFO] [saraceni Gracz] Speenaker: pchajcie
2012-02-05 13:28:47 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: jak tam wlazles
2012-02-05 13:28:57 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: on wyszedl
2012-02-05 13:29:02 [iNFO] [saraceni Gracz] Speenaker: logl
2012-02-05 13:29:22 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: czekamy
2012-02-05 13:29:39 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Speenaker: ludka weszlem
2012-02-05 13:30:04 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: ale
2012-02-05 13:30:11 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: ja ide jesc z/w
2012-02-05 13:31:53 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: RaceR: szpinak jak robie logouta to tu czy u nas w domu?
012-02-05 13:31:57 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Speenaker: wejdz ktos na ta ludke
2012-02-05 13:32:22 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: RaceR: szpinak moge isc na home?
2012-02-05 13:32:26 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Heat3: teraz to zrobils
2012-02-05 13:32:29 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Speenaker: nwm
2012-02-05 13:32:33 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Heat3: lodke rozwaliles
2012-02-05 13:32:36 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Speenaker: wiem
012-02-05 13:33:36 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Heat3: ??
2012-02-05 13:33:39 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *elfik: jak ty tam wylazles?
2012-02-05 13:33:43 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Heat3: lodka
2012-02-05 13:33:45 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Heat3: byla
2012-02-05 13:33:47 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Speenaker: elfik
2012-02-05 13:33:48 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *elfik: jak?
2012-02-05 13:33:52 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Speenaker: lodka
2012-02-05 13:33:52 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Heat3: zcraftoj lodke
2012-02-05 13:33:56 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Speenaker: mowilem ze zadziala
2012-02-05 13:34:00 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *elfik: daj deski
2012-02-05 13:34:10 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: yo
2012-02-05 13:34:11 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Speenaker: ja w samym srodeczku jestem
2012-02-05 13:34:14 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: cos sie zmienilo?
2012-02-05 13:34:17 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Speenaker: ale logl friko
2012-02-05 13:34:27 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: omg
2012-02-05 13:34:29 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *elfik: a gdzie jest craft book?
2012-02-05 13:34:31 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: stoj tam gdzie on logl
2012-02-05 13:34:34 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: to nie zdazy
2012-02-05 13:34:36 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Heat3: nei wiem
2012-02-05 13:34:39 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *elfik: het
2012-02-05 13:34:41 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Heat3: ?
2012-02-05 13:34:43 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *elfik: daj jeszcze 4
2012-02-05 13:34:45 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *elfik: deski
2012-02-05 13:34:47 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Heat3: nei mam
2012-02-05 13:34:51 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: ja mam 3
2012-02-05 13:34:52 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Heat3: ma ktos deski??/
2012-02-05 13:34:54 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *elfik: a masz tam craft booka?
2012-02-05 13:34:58 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: nie
2012-02-05 13:35:12 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *elfik: dow
2012-02-05 13:35:14 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: ?
2012-02-05 13:35:16 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Heat3: szpinak daj deski
2012-02-05 13:35:20 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *elfik: masz ludke?
2012-02-05 13:35:23 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: 3
2012-02-05 13:35:43 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *elfik: thx
2012-02-05 13:35:46 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Heat3: spoks
2012-02-05 13:35:51 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Speenaker: e;lfik
2012-02-05 13:35:55 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Speenaker: szczaj na mnie
2012-02-05 13:36:18 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *elfik: moze rikka wejdzie
2012-02-05 13:36:25 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Speenaker: to koniec redemtion
2012-02-05 13:36:27 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: wbije do cb cspzinak
2012-02-05 13:36:36 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Heat3: lile jescze dedow trza?
2012-02-05 13:36:37 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Speenaker: niech cie ktos popcha
2012-02-05 13:36:38 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *elfik: e jak tys tam wlazl szpinak?
2012-02-05 13:36:44 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Speenaker: ludka
2012-02-05 13:36:45 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: uciekla ludka
2012-02-05 13:36:58 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Speenaker: popchajcie go
2012-02-05 13:37:01 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *elfik: kk 
2012-02-05 13:37:03 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Speenaker: git
2012-02-05 13:37:07 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *elfik:  poszla
2012-02-05 13:37:12 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Speenaker: rozwalcie all ludki
2012-02-05 13:37:16 [iNFO] [killerzy Gracz] Babolontko: ej
2012-02-05 13:37:24 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *elfik: lol mam plytke 
2012-02-05 13:37:24 [iNFO] [killerzy Gracz] Babolontko: dlaczego nie moge budowac
2012-02-05 13:37:27 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: jakis typ tu idzie
2012-02-05 13:37:32 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: mongolier
2012-02-05 13:37:32 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Heat3: ile jeszcze dedow??
2012-02-05 13:37:35 [iNFO] [**killerzy Gracz] szymcioh: bo to moj teren 
2012-02-05 13:37:36 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: 3
2012-02-05 13:37:37 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: 2
2012-02-05 13:37:39 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Heat3: to shift all
2012-02-05 13:37:40 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Speenaker: jescze 3 i all baza nasza
2012-02-05 13:37:43 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: minimum 2
2012-02-05 13:37:51 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: jak beda 4 to supciu
2012-02-05 13:38:02 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: ja tu bede stal do nocy i czekal
2012-02-05 13:38:09 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Speenaker: tak samo ;D
2012-02-05 13:38:20 [iNFO] [*Saraceni Gracz] Dowgirt: yo
2012-02-05 13:38:24 [iNFO] [*Saraceni Gracz] Dowgirt: czego
2012-02-05 13:38:31 [iNFO] [*Saraceni Gracz] Dowgirt: mam
2012-02-05 13:38:34 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *elfik: ale maja zajebista baze
2012-02-05 13:38:40 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: co nie 
2012-02-05 13:38:41 [iNFO] [killerzy Gracz] Babolontko: nie moge zrobic magazynu
2012-02-05 13:38:42 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *elfik: jak ich zabijemy to w niej bedziemy mieszkac
2012-02-05 13:38:46 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *elfik: :>
2012-02-05 13:38:46 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: maja 80skrzyn
2012-02-05 13:38:47 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: w calym zamku
2012-02-05 13:38:49 [iNFO] [killerzy Gracz] Babolontko: bo spadam
2012-02-05 13:38:50 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: pojebalo ?
2012-02-05 13:38:52 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *elfik: ej
22012-02-05 13:38:57 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: pjachu nas znnuje jeszcze
2012-02-05 13:39:02 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: ja tu nie chce
2012-02-05 13:39:03 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *elfik: dow jak ich podbijemy to tu bedziemy mieszkac
2012-02-05 13:39:08 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: lepiej ich okrasc i spadac
2012-02-05 13:39:14 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: bo bany jeszcze beda
2012-02-05 13:39:24 [iNFO] [*Saraceni Gracz] Dowgirt: to nie nasz
2012-02-05 13:39:29 [iNFO] [*Saraceni Gracz] Dowgirt: niedlugo go podbijemy
2012-02-05 13:39:34 [iNFO] [*Saraceni Gracz] Dowgirt: Rendemtion
2012-02-05 13:39:56 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Speenaker: ja to najlepszy jestem ;D przeprowadzilem all was przez drzwi i klapy
2012-02-05 13:40:11 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: 
2012-02-05 13:40:15 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *elfik: ja tez mialem plan z ludka ale poszlem jesc obiad 
2012-02-05 13:40:27 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: ja z ludka porobwalem 3 dni tmeu do husarii wbic
2012-02-05 13:40:32 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Heat3: dzis
2012-02-05 13:40:34 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Speenaker: ja tu bede na nich czekal do usranej smierci ;d
2012-02-05 13:40:34 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *elfik: haha 
2012-02-05 13:40:52 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *elfik: a kto nie bedzie
2012-02-05 13:40:57 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *elfik: musimy miec ta baze
2012-02-05 13:41:02 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *elfik: i tu zamieszkamy 
2012-02-05 13:41:05 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: nie
2012-02-05 13:41:08 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *elfik: tak!
2012-02-05 13:41:10 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: tam zamieszkamy
2012-02-05 13:41:14 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: tu za ciasno dla tylu osob
2012-02-05 13:41:19 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: tam se baze zwiekszymy
2012-02-05 13:41:22 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Heat3: o co chodzi z ta pochadnia?
2012-02-05 13:41:27 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *elfik: to jest 10 razy lepiej ufortyfikowane niz nasze
2012-02-05 13:41:36 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: ale jakos wbilismy 
2012-02-05 13:41:45 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *elfik: bo my bugujemy oni nie
2012-02-05 13:41:45 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Heat3: o co z ta pochadnia chodzi?
2012-02-05 13:41:55 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: balkon nia otworzylem
2012-02-05 13:41:58 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: te dzwi
2012-02-05 13:42:02 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: *Dowgirt: to bug za ktory ban jest
2012-02-05 13:42:05 [iNFO] [Factions v1.6.1] FactionChat Saraceni: Heat3: aa

 

Dowgirt zobacz jakim jestes zerem! Na forum płaczesz, ze nie wiedziales, ze to jest bug a patrz co pisałeś w grze

 

WSZYSTKIM OSOBOM KTORE MYSLA, ZE ADMINISTRACJA TUTAJ DAJE BANY ZA NIC I KOGOS FAWORYZUJE RADZE PRZECZYTAC POWYZSZA LEKTURE!

 

Dowgirt jestes najzalosniejsza osoba jaka znam.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

poniewaz wiele osob pyta mnie o mozliwosc powrotu serwera do zycia to informuje - trzeba oplacic jeszcze 40zl zeby serwer mial 20 slotow i znalezc summiennych i pracowitych moderatorów wtedy serwer bedzie mogl wrocic do zycia, postawie wszystko i skonfiguruje jak trzeba w pare godzin. jesli ktos jest zainteresowany reinkarnacja serwera niech dac znac. Serwer zostanie wtedy calkowicie zrestartowany - nowa mapa i wszystko od nowa. Poniewaz wiem jednak, ze wiekszosc potrafi tylko obiecywac i zarzekać się pomocy informuje Was nie napalajcie się na powrót najlepszego serwera na jakim graliście bo i tak pewnie osoby które tak bardzo chciały pomóc zapomniały o tym po wysłaniu wiadomosci do mnie :) wiecej info na PW

 

Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...