Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[RPG] [30 Slotów] [Mila Administracja] [1.0.0] [WL ON]tracja] [1.0.1] [WL ON]


Xanter1996

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wl ma być prowadzona tu!

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Opublikowano

co za różnica ? Jak niby wstawię tu regulamin posiadający stronę www w 1 punkcie ? A mój wzór na WL właśnie posiada link do innego forum,na którym jest regulamin.....ogólnie aby dostać się na WL trzeba zaakceptować regulamin :P

Opublikowano

@ up Takie są reguły , możesz tutaj napisać że kto już pisze podanie akceptuje regulamin , i podajesz tutaj wzór i Ci co się nie dostosują do wzoru to nie dodajesz ich do wl . Jeżeli wl nie będzie prowadzona w temacie temat trafia do kosza. decyduj .

1377430129-U769346.png
Opublikowano

Nick : TeamSpeakUser

Lat :11

Od jakiej wersji gram w minecraft ? 1.5 Beta

Czy zobowiązuję się do przestrzegania regulaminu serwera ? Tak


Wróciłem.
664501451058467508490.png

Opublikowano

Nick: nicu23

Lat: 15

Od której wersji MC gram: 1.5

Zobowiązuję się do przestrzegania regulaminu

mca.png
Opublikowano

Nick :Loy

Lat :12

Od jakiej wersji gram w minecraft : od alpha

Czy zobowiązuję się do przestrzegania regulaminu serwera TAK

Opublikowano

Nick : LoLmAd

 

Lat :14

 

Od jakiej wersji gram w minecraft ? Od początku bety

 

Czy zobowiązuję się do przestrzegania regulaminu serwera ?

 

 

Oczywiście.

 

 

 

Dodam jeszcze coś od siebie:

 

Czemu właśnie ja?

 

Lubie serwery RPG ,chciałbym pomóc w rozbudowie serwera.Buduje nawet ładne budowle [Gdy mam wenę nawet EPICKIE]

 

post-492850-0-32940900-1327594126.jpg

post-492850-0-74575000-1327594758.jpg

Opublikowano

Nick : Piotreq22

Lat : 15

Od jakiej wersji gram w minecraft ? od beta 1.3_01

Czy zobowiązuję się do przestrzegania regulaminu serwera ? Tak

Opublikowano

Nick : Mikix1233

 

Lat : 13

 

Od jakiej wersji gram w minecraft ? od alpha 1.1.2

 

Czy zobowiązuję się do przestrzegania regulaminu serwera ? Tak

Opublikowano

Ładna prezentacja, szkoda że masz tyle niepotrzebych pluginów jak KiwiAdmin. Jest on nie aktualizowany od dłuszego czasu, polecam EasyBan.

Po co jest plugin "Whitelist" jak WL jest w bukkitcie.

 

Po to,aby wyświetlać odpowiedni komunikat przy braku na WL :)

Mikix1233 dodany na WL !

Opublikowano

Nick : Luka

Lat : 15

 

Od jakiej wersji gram w minecraft ? 1.7.3

Czy zobowiązuję się do przestrzegania regulaminu serwera ? Tak

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...