Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie Zagrać na PL? Opłaca się?


GotteR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich...

 

Od kilku dni zastanawiam się, czy zagrać sobie na PL'u, lecz nie wiem czy się opłaca.

 

Chciałem poznać wasze opinie o teraźniejszym PL'u, dodam, iż nie grałem na PL'u ponad rok więc dlatego pytam Was.

 

Opłaca się zagrać jeszcze na PL'u? Jeśli tak to jaką klasą i profesją? Na jakim świecie?

 

Chciałbym poznać wasze opinie na ten temat.

 

Za sensowne odpowiedzi, dotyczące tematu oczywiście polecą like'y :)

Opublikowano

Hmmm, to wszystko zależy od Ciebie.

Ja osobiście polecam najnowszy serwer Solas (S26), na którym sa niskie ceny i łatwo zdobyć itemki.

Jezeli chodzi o postać, do zarobku najlepszy jest wojownik body.

Dropiąc marmury w m2, itemki z HP lub bonami łatwo się dorobisz.

Dzieki i pozdrawiam, Streak. ;)!

Equalizerq_eune_51_5_logo.png


 


Shady

Opublikowano

  • Polecam server 26.
  • Postać do PvP to sura BM, postać do expa mental/body, postać do zarobku body.
  • Niskie ceny tak jak up wspominał.
  • Ładnie się można czegoś dorobić.

1325621825-U261344.png
Opublikowano

Dzięki za odpowiedzi, moja decyzja jest taka - wracam na PL'a.

 

@UP - Like.

@UP2 - Like

 

Oczywiście można dalej wyrażać swoje opinie na ten temat...

 

Pozdrawiam i za ten czas idę zagrać w Metka ;)

Opublikowano

Opłaca się zagrać jeszcze na PL'u?

Jeśli tak to jaką klasą i profesją?

Na jakim świecie?

Powiem że się opłaca lecz ostatnio jak widzi się ceny różnych itemów mogą oczy Ci wylecieć. :)

Z klas polecam Ci albo woja body czy sure wp, postacie do expienia i dobre na pvp.

Polecam najnowszy serwer tzn. Solas.

A jakie królestwo to już twoja decyzja, ja lubię chunjo czy jinno. :)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Oczywiście że się opłaca np. na s26 niskie ceny (w mirę)

Polecam do gry wojownika bodego najszybciej nim uzbierasz na jakie kolwiek eq i szybciej wbijesz lv

Jeżeli chodzi o królestwo to najlepsze jest Shinsoo/Jinno

NIE MA

Opublikowano

Polecam, ceny sa dosyc normalne, a kamienie w co 2 shopie, białe perły tak samo. Do tego duzo eventow. Ja w 2 dni na nich zarobiłem 2kkk. ;)

Opublikowano

Również zapraszam do gry Metin2.

Serwer : dla zaczynających najlepszy jest Solar.

Klasa : Polecam Ci Wojownik'a Body lub Sure WP.

Świat : Jinno - wg mnie najlepsze spoty do exp'a.

 

Jeżeli mówisz, że zaczynasz od nowa, zapoznaj się z poradnikami na temat zarabiania :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/526699-tutorialspis-poradnikow-na-zarabianie-yang-metin2/

Opublikowano

Jeżeli chcesz zacząć jak najłatwiej grę to tylko teraz! Do 30 stycznia dla kont sprzed chyba 13 stycznia jest tombola, losujesz tam codziennie (lub kupujesz nowe losy na dany dzień za Smocze Znaki) nagrody. Mogą to być bodzie, księgi (np. Chunjo), armury itp. A możesz także wygrać za symbole szczęścia drogie przedmioty (takie jak oryginalne wierzchowce np. dzik). Polecam Ci serwer Syriusz, aktualnie na nim gram i napiszę Ci że już jestem "koksem". Początek jest trudny, lecz potem jest już łatwiej. Co do klasy polecam Ci wojownika lub surę. Do b. łatwego expa - sura WP, wojownik Mental. Do PvP - wojownik body, sura BM (polecam).

Co to tomboli, to jeżeli masz konto po 13 styczniu, musisz wbić 30 lv i dopiero wtedy możesz losować.

Pozdrawiam! :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...