Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pytanie] Gdzoe zglaszac wnioski o odbanowanie?


Gość malutki688

Rekomendowane odpowiedzi

Gość malutki688
Opublikowano

Witam, rozmaiwalem z wieloma agantami i okazalo sie ze zostalem zbanowany.

Powododem okazal sie byc zl y avatar (dziecko z napisaem u gonna get rapped)

Nie zgadzam sie z ta pojebana decyzja i chce zglosic protest.Za cos takiego nie mozna dac perma bana tym bardziej ze avatar jest na gravatarrze i mogem ustawic yam sobie avatar na inna strone i zomniec ze jest ustaiony jest jako glowny.

 

 

 

dostalem taka wiadomosc

 

 

Hello ,

 

Your Electronic Arts account has been issued a warning for violating the Terms of Services for Electronic Arts Online.

 

Violation: Inappropriate Image

URL:http://www.gravatar.....png%3Fv%3D7909

 

 

You can read the Terms of Service for Electronic Arts Online by going to the following web address.

 

http://www.ea.com/global/legal/tos.jsp

 

If you feel that this action is unwarranted, you may contact the Electronic Arts support team available athttp://help.ea.com. We feel it is important to understand the rule completely before returning to the game world.

 

Sincerely,

Customer Support Electronic Arts, Inc.

 

 

EA.com Customer Relations

 

 

 

wiec zmienilem te pojebane zdjecie, gdzie moge zglosic podanie?

Opublikowano

Napisali Ci

If you feel that this action is unwarranted, you may contact the Electronic Arts support team available at

http://help.ea.com

. We feel it is important to understand the rule completely before returning to the game world.

''Jeżeli twierdzisz, że postąpiliśmy źle, powinneneś skontakwować się z EAsupportteam dostępnym na

http://help.ea.com Twierdzimy, że ważne jest zrozumienie regulaminu, przed powrotem do gry.''

Tłumaczone moim mózgiem na bieżąco ;x

Pisz do supportu- proste ;)

Gość malutki688
Opublikowano

gadam z tym glupimi agentami ale oni sie nadaja do... sugerujesz mailowy kontak?

Opublikowano

gadam z tym glupimi agentami ale oni sie nadaja do... sugerujesz mailowy kontak?

Napisz na chacie, że chcesz od razu rozmawiać z seniorem. U nich to ktoś jak guru, wszystkie ważne decyzje są z nimi konsultowane.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...