Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie - Ninja Archer pod PvP - wasze propozycje


Yappez

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, gram NINJA ARCHER na jednym z niemieckich serwerów i chciałbym się zapytać jak wybonować PRO EQ pod sure BM tak aby on mi zabierał minimalną ilość DMG.

 

MOJE EQ poniżej:

 

ŁUK:

- 35% pół ludzie

- siła +20

- 15% kryt

- 15% trutka

- +20 zręczność

6/7 bon:

- MAX TP +1000

- 5% kryt

 

 

HEŁM:

- wbudowane 10000 TP

- wbudowana regeneracja TP 40%

- 15% trutka

- 15% na unik strzały

- 20% na magie

- 20% pół ludzie

- 20% na ogień

6/7 bon:

- atak +25

- szybkość ataku +5%

 

TARCZA ( na sure ):

- 20% pół ludzie

- niewrażliwy na omdlenia

- 20% orki

- 25 zręczność

- silny przeciwko nieumarłym +30%

6/7 bon:

- MAX TP +1000

- chyba przeszywka 5%

 

BRANZOLETA:

- MAX TP +7000

- 20% odporność na ogień

- 20% odporność na magie

- 20% przeszywka

- 20% pół ludzie

6/7 bon:

- 5% kryt

- chyba 10% szybkość poruszania się

 

KOLCZYKI:

- 20% na dwuręke

- 20% na miecze

- 20% pół ludzie

- 15% na strzały

- 20% na sztylety

6/7 bon:

- 5% kryt

- szybkość ataku +5%

 

NASZYJNIK:

- 20% na sztylety

- 20% na miecze

- 15% kryt

- MAX TP +7000

- 20% na dwuręke

6/7 bon:

- 15% silny przeciwko potworom

- atak +25

 

BUTY:

- 20% sztylety

- 15% kryt

- MAX TP +7000

- 20% na miecze

- 20% na dwuręke

6/7 bon:

- chyba 10% szybkość poruszania się

- szybkość ataku +5%

 

ZBROJA:

- wbudowane 20% na magie

- 20% na strzały

- 20% na ogień

- 20% na dwuręke

- 20% na miecze

- MAX TP +6000

 

Przeszukałem parę tematów i nie znalazłem tam nic ciekawego

Sprzedam C9 GOLD EU.

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/228009-tut-sura-bm-pvp/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/175703-tutnajlepsze-bony-do-pvp/

 

Bron +9 - 12 int , 10% na półludzi/ludzi , kryt/przeszywka,trutka,szybkość zaklęcia

 

Broń +9 - 12 int , 10% na półludzi/ludzi , kryt/przeszywka,trutka,szybkość zaklęcia

 

Hełm n- 10% ludzi, 5+% trucia, jakiś abs na magie, np 15% magia

 

Zbroja +9 - HP 2k lub 1,5K ,abs na dwuręczną/magię/miecze/sztylety

 

Tarcza +9 - 10% ludzi, nno, inta 12 , szansa na odbicie/

 

Kolce - 10%ludzi i abs dwuręka/miecze/sztylety

 

Bransy z nieb ++9 - HP 2k-1,5K 10% ludzi i abs na magie

 

Naszyjnika z nieb +9 - HP 2k-1,5K i abs,abs na magię/dwureke/miecze/sztylety

 

Buty na 59 +9 - HP i abs sztylety/dwureka/miecze/kryt

Opublikowano

Jeżeli jest 6/7 na serwerze to najlepiej jak chcesz eq dobre do pvp z surą to ja w 6/7

porobił bym silny na sure i odporność na sure.

Oraz porobił bym max abs na magię .

NIE MA

Opublikowano

Jeżeli jest 6/7 na serwerze to najlepiej jak chcesz eq dobre do pvp z surą to ja w 6/7

porobił bym silny na sure i odporność na sure.

Oraz porobił bym max abs na magię .

Na tym serwerze którym gram, NIE ma odporności na poszczególne klasy

Sprzedam C9 GOLD EU.

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/228009-tut-sura-bm-pvp/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/175703-tutnajlepsze-bony-do-pvp/

 

Bron +9 - 12 int , 10% na półludzi/ludzi , kryt/przeszywka,trutka,szybkość zaklęcia

 

Broń +9 - 12 int , 10% na półludzi/ludzi , kryt/przeszywka,trutka,szybkość zaklęcia

 

Hełm n- 10% ludzi, 5+% trucia, jakiś abs na magie, np 15% magia

 

Zbroja +9 - HP 2k lub 1,5K ,abs na dwuręczną/magię/miecze/sztylety

 

Tarcza +9 - 10% ludzi, nno, inta 12 , szansa na odbicie/

 

Kolce - 10%ludzi i abs dwuręka/miecze/sztylety

 

Bransy z nieb ++9 - HP 2k-1,5K 10% ludzi i abs na magie

 

Naszyjnika z nieb +9 - HP 2k-1,5K i abs,abs na magię/dwureke/miecze/sztylety

 

Buty na 59 +9 - HP i abs sztylety/dwureka/miecze/kryt

to sa porady dla BMa a on gra archerem..

1363095337-U286162.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...