Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FileServe i FileSonic kończą działalność! Ze strachu?


Maximus™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co o tym myślicie ?

 

http://www.youtube.com/watch?v=TjkVskXt4ic&feature=g-all-u&context=G2eed224FAAAAAAAAEAA

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

To według mnie będzie wyglądało tak: ACTA wprowadzą (czemu by nie, pomimo że Anonymous najbardziej uczepiło się Polskiego Premiera.) to 26 stycznia.Wszystko okej, po pewnym czasie strony takie jak Wikipedia będzie zamknięta w sprawach protestu, Allegro odrazu będzie musiało zakończyć swoją działalność (Robisz zdjęcie pudełka z gra, poczym wstawiasz na allegro i sprzedajesz (prawa autorskie))ze względu na "Naruszanie Praw Autorskich".YouTube pomimo że usuwa niektóre filmiki, to nie dadzą rady(YOUTUBE to firma zakupiona przez GOOGLE).Ci urzędasy sami zablokują sobie caaały internet.

Opublikowano

Zajebiaszczo -,-

I jak teraz będzie się ściągało priv servery mt2 np lub minecraft chodziło się do kolesia z pendrivem i brało wtf?

Jeszcze poczekamy trochę a skasują cały internet ;(

 

Chciałbym ci powiedzieć,że nie postawisz serwera MT ani MC nie mając prawa do plików Administratorów.

Jeżeli już ci sie uda to nikt nie pobierze klienta,gdyż będzie łamał prawo

9368_gold.png

Opublikowano

Zajebiaszczo -,-

I jak teraz będzie się ściągało priv servery mt2 np lub minecraft chodziło się do kolesia z pendrivem i brało wtf?

Jeszcze poczekamy trochę a skasują cały internet ;(

 

Pric serwer do metina tez będzie naruszał prawa autorskie:] nie będziesz musiał ściągać ^^

Opublikowano

perzcież cały czas kradniecie czyją własność ściągając filmy, muzykę czy gry pod pozorem że jest za darmo z internetu. tylko dlatego tak protestujecie że można będzie za to ponieść odpowiedzialność ? hipokryci...

 

jaką to różnicę wam to zrobi że ktoś będzie dochodził swoich praw do utworu jeśli mu to nie będzie odpowiadało? postawcie się na miejscu kogoś komu ukradziono to na czym zarabia i dopiero później zacznijcie dochodzić swoich praw tak jak należy

 

co do kupna/ sprzedaży na allegro tego typu ustawa nic nie zmienia, wolno ci odsprzedawać bez żadnych problemów to co nabyło się legalnie

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Ale jesteście szybcy.

Każdy hosting się zawija, aktualnie tylko ruskie śmigają.

Nie boją się ACTA/SOPA/PIPA boją się, że stanie się z nimi to co z MG.

MG nie zamknięto za pomocą SOPA/PIPA/ACTA, MG zamknęli za łamanie praw autorskich.

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Weteran
Opublikowano

Też bym zamknął stronę jakby mi groziło więzienie..

Coraz gorzej to widzę, nic się ściągnąć nie da, hostingi kasują pliki.

Jedyne chyba działające bez szwanku to rapidshare i hotfile.

1329036830-U154499.png
Opublikowano

perzcież cały czas kradniecie czyją własność ściągając filmy, muzykę czy gry pod pozorem że jest za darmo z internetu. tylko dlatego tak protestujecie że można będzie za to ponieść odpowiedzialność ? hipokryci...

 

jaką to różnicę wam to zrobi że ktoś będzie dochodził swoich praw do utworu jeśli mu to nie będzie odpowiadało? postawcie się na miejscu kogoś komu ukradziono to na czym zarabia i dopiero później zacznijcie dochodzić swoich praw tak jak należy

 

co do kupna/ sprzedaży na allegro tego typu ustawa nic nie zmienia, wolno ci odsprzedawać bez żadnych problemów to co nabyło się legalnie

Wypierdalaj do Tuska lizać mu dupe...

Sobie pomyśl że przeciętny Polak zarabia coś ok 1,9k zł na miesiąc (nie jakieś tam 3,5 jak to mowi sr krajowa). Teraz zobacz że musisz odłożyć na rachunki i jedzienie i czasami coś zostanie na czarną godzine. I teraz taki Kowalski mysli "Hmm, albo odłoże te pieniądze, albo kupie sobie film, gre, czy pójdę do kina". Każdy taki człowiek woli pobrać z neta niż płacić jak ledwo wiąże koniec z końcem.

A takich rodaków co nie miara jest, a szkoda ... ;/

 

@UP

http://technowinki.onet.pl/komputery/filesonic-zamknal-sie-sam-przestraszyl-sie-federal,1,5006025,artykul.html

Prędzej czy później to samo spotka taki serwis ;x

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...