Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Jaka ta gra jest zbugowana .. h3h3h3h


ЯevoX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żal. Dedłem w ostatnuiej fali w zecie na krystalinach.

 

Wchodze , patrze w loga okazuje się że devouer wraz z 2-4 uber krystalinami same sie ubiły i nie dostałem nagrody za nie :D Do tego wypadl mi z niego CDD.

 

trennerw.gif?__cv=66b937c3b0916d97fa7f6a1063a3a200 21.01.2012 - 05:18 s.gif?__cv=ad480fd0732d0f6f1a8b06359e3a4200 Nave espacial reparada. trennerw.gif?__cv=66b937c3b0916d97fa7f6a1063a3a200 21.01.2012 - 02:50 s.gif?__cv=ad480fd0732d0f6f1a8b06359e3a4200 Has aniquilado a un devourer.

Fichero recogido.

Un uberkristallin te ha aniquilado. trennerw.gif?__cv=66b937c3b0916d97fa7f6a1063a3a200 21.01.2012 - 02:46 s.gif?__cv=ad480fd0732d0f6f1a8b06359e3a4200 Has aniquilado a un uberkristallin.

Has aniquilado a un uberkristallin.

Has obtenido 51200 puntos de experiencia

Has obtenido 256 puntos de honor trennerw.gif?__cv=66b937c3b0916d97fa7f6a1063a3a200 21.01.2012 - 02:43 s.gif?__cv=ad480fd0732d0f6f1a8b06359e3a4200 Has aniquilado a un uberkristallin.

Has aniquilado a un uberkristallin.

Has obtenido 51200 puntos de experiencia

Has obtenido 256 puntos de honor

Has obtenido un Potenciador de reparación (1 hora(s)).

 

Odbieram nagrode , havoc nie dostałem , no szkoda. Na zajutrz patrze , a tam o 2 havoci więcej :D h3h3h3h ....

 

hphb.jpg

Opublikowano

To tylko gratulować Ci takiego buga :D Lecz teraz modlić się co a by BP nie przypomniało się coś i by ci nie odebrali :D

4112421483.png


Pomogłem? Daj "lubie to"


Powróciłem do życia po 6 Latach spędzonych w DarkOrbit!!!!


Olejcie tą grę!!!

Opublikowano

Żal. Dedłem w ostatnuiej fali w zecie na krystalinach.

 

Wchodze , patrze w loga okazuje się że devouer wraz z 2-4 uber krystalinami same sie ubiły i nie dostałem nagrody za nie :D Do tego wypadl mi z niego CDD.

 

trennerw.gif?__cv=66b937c3b0916d97fa7f6a1063a3a200 21.01.2012 - 05:18 s.gif?__cv=ad480fd0732d0f6f1a8b06359e3a4200 Nave espacial reparada. trennerw.gif?__cv=66b937c3b0916d97fa7f6a1063a3a200 21.01.2012 - 02:50 s.gif?__cv=ad480fd0732d0f6f1a8b06359e3a4200 Has aniquilado a un devourer.

Fichero recogido.

Un uberkristallin te ha aniquilado. trennerw.gif?__cv=66b937c3b0916d97fa7f6a1063a3a200 21.01.2012 - 02:46 s.gif?__cv=ad480fd0732d0f6f1a8b06359e3a4200 Has aniquilado a un uberkristallin.

Has aniquilado a un uberkristallin.

Has obtenido 51200 puntos de experiencia

Has obtenido 256 puntos de honor trennerw.gif?__cv=66b937c3b0916d97fa7f6a1063a3a200 21.01.2012 - 02:43 s.gif?__cv=ad480fd0732d0f6f1a8b06359e3a4200 Has aniquilado a un uberkristallin.

Has aniquilado a un uberkristallin.

Has obtenido 51200 puntos de experiencia

Has obtenido 256 puntos de honor

Has obtenido un Potenciador de reparación (1 hora(s)).

 

Odbieram nagrode , havoc nie dostałem , no szkoda. Na zajutrz patrze , a tam o 2 havoci więcej :D h3h3h3h ....

 

hphb.jpg

 

Avatar po mnie ! :D.

Anonymous !. Wstawiajcie ten avatar do siebie :D

yolh.jpg
Opublikowano

Ja mam takiego pecha 2 havoki z 9 zet nie wierzycie ? W rankingu znajdzcie grcza **JOGI** TO JA JESTEM vru pl3 taki pech że masakra jeszcze 4 częsci i 10 zeta .

Opublikowano

ja zrobiłem 8 zet i mam tylko 1 designa do drona żal mi bugpointu ile musze zrobić z 60 zet ? żeby mieć chociaż 5 designów

ACTA?-NIE!!!

Opublikowano

10 zet 5 dresów, na 2 koncie 3 zety 3 dresy ;), co do buga to w dzienniku nie pojawia się info o havocu jedynie w hangarze możesz zobaczyć

Zarabianie w internecie - chętny? Pisz ?

Opublikowano

Ja tam zrobiłem już 8 zet i jak na razie mam tylko 2 designy do dronów :(

We are Anonymous...

We are Legion...

We do not forgive...

We do not forget...

Expect Us...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...