Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ProMinecarft s-2 [S] [Non Premium] [frakcje] [bez lwc]


sebastosMC

Dodać LWC???????  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcecie LWC??

    • Tak
      37
    • Nie
      64
    • Neutral
      5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ProMinecraft

 

Adres serwera: f12.owncraft.pl:25032

 

Forum serwera: Na serwerze

 

Typ serwera: 1.2.5

Max. ilość graczy: 40 !!

Administratorzy:

sebastos [Właściciel] ,

Krzychu20 [superMod],

Osa555 [superMod]

Modyfikacje:Tylko takie żeby pilnować graczy (Factions,worldGuard,WorldEdit,AuthMe,ChestSchop,IConomy, ,NoCheat i inne)

Opis serwera:

Opiszę w plusach i minusach

 

+ Sloty jest ich obecnie 40 ale planuje nawet jutro dokupić do 50 !

+ Drop z zwierząt jest trochę podkręcony i dropiom z nich butelki z expem ( 80% szans na drop ! )

+ Drop pieniędzy wynosi 100 !

+ Miła Administracja

+ Posiadamy swoje forum (na serwerze info )

+ Na tym serwerze zawsze kogoś znajdziesz ponieważ gra tu 10H dziennie 40/40 osób :)

+ Dodany został system sklepów a także w przyszłości targ na którym gracze będą mogli stawiać swoje towary !

+ Na spawnie nikt cie nie zabije ! ( jest flag na god)

 

 

- Mała ilość adminów (poszukuję więcej info na serwerze )

- Kultura graczy jak nie ma admina jest nie stosowna ( wtedy proszę robić ss-y i wysłać na forum osoba zostanie ukarana ! )

 

Moby:ON

Nether:ON

pvp:ON

zwierzeta:ON

 

Regulamin serwera:

- Nie używamy słów wulgarnych

- Nie spamujemy !

- Nie używamy dopalaczy ( x-ray , sh i inne )

- Admin ma zawsze racje

- Nie prosimy Admina o itemy

- Nie prosimy o op-a , gamemode

 

żeby się zarejestrować trzeba wpisać

/register hasło

 

A tutaj macie info ile jest osób w danej chwili na serwerze i czy jest ON .

1-474419-560x95-3-FF5519-FFFFFF.png

rmoiyq.png

 

 

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nowości:

-Plugin xLevel który odpowiada za klasy postaci !!!

-ProVIP -ranga premium

-Powiększona strefa NON PvP

rmoiyq.png

 

 

Opublikowano

Odświeżam

 

Server boski super rozwija się polecam , admin ogarnięty ale też jeszcze się uczy !

Opublikowano

Uczy?? :P ??

To mój 2 serwer :P

Może z S/RP nie mam ogar ale komendy itp znam :P

ZAPRASZAM

Nether ON!

rmoiyq.png

 

 

Opublikowano

KONKURS!! :

Polegający na robieniu reklam serwera!!

Za 1 Reklamę :

-64 Glowstone !

Za 2 Reklamy:

-10 diamentów!

-32 Glowstone

Za 3 Reklamy :

-20diaxów

-32Glowstone

Za 4 Reklamy:

-64 Glowstone

-40diamentów

-2 krowy (jajka!)

 

ZAPRASZAM!

rmoiyq.png

 

 

Opublikowano

HAGAAGHAHAHHAHAHHAAHAHAH NA SPAWNIE NA TABLICZCE PISZE ''ZECZY'' POZDRO DLA GRACZA KTORY TO PISAL >_>

31588_504168146284703_1440492924_n.jpg
Opublikowano

HAGAAGHAHAHHAHAHHAAHAHAH NA SPAWNIE NA TABLICZCE PISZE ''ZECZY'' POZDRO DLA GRACZA KTORY TO PISAL >_>

 

Hahahah napisał "Pisze" zamiast jest napisane - pozdro dla gracza który to pisał >_>

Opublikowano

Ale mnie zjechales ja pierdole ;<......

Az sie omalo nie wystraszylem ;)

Tak jak napisalem jest tez dobrze ;)....

LWC JEST NA FRAKCJACH

Wiec -.- ..

31588_504168146284703_1440492924_n.jpg
Opublikowano

Ochrona skrzynek frakcyjna to nie lwc to normalne że byle brudas nie może przyjść do gry i wszystkiego rozwalić dobrej frakcji.To by była głupota.O to chodzi żeby inne frakcje musiały przejąć teren i się natrudzić trochę by się dobrać do skarbca :D.Wbijam na serwer i obczajam podobają mi się bardzo serwery tego typu.

 

 

PS:OGARNIĘTYCH LUDZI PROSZĘ O GŁOSOWANIE O LWC NA SAMEJ GÓRZE NA NIE

TYM CO JE CHCĄ ZAPRASZAM NA JAKIEŚ SERWERY FB.

Opublikowano

Szybki jesteś xD ok teraz ja się wypowiem proszę pana na serwerze był zły plugin do logowania wiec go zmieniłem ponieważ na starym można było mną wpisywać komendy bez logowania i ktoś usunął all gildie dlatego jest teraz MeAuth i all musieli się na nowo rejestrować wiec ktoś na lidera Pandory się wdygał a (Pandora) to gildia VIp-ów i było tam mnóstwo diamentów a Bana masz za bluzgi na 10H więc nie ma co się pluć ;) Kocham takie dziec :)

Pozdrawiam i ZAPRASZAM

rmoiyq.png

 

 

Opublikowano

xD Był reset haseł a ty chyba perma dostaniesz...

i mod Krzychu20 nie zarejestrował się i ktoś na niego wbił

żegnam cie PERM jak nie wiesz co to to ban na zawsze chyba na ip ci dam

TAK NIEKULTURALNEJ OSOBY OD DAWNA NIE WIDZIAŁEM!

Weż zmień te swoje dwa posty i popisz ze mną na GG...

rmoiyq.png

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...