Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czy widzicie tutaj coś niepokojącego ?


BonhartPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To tak

Ostatnio coś mi strasznie net zwolnil i myślę, że może to być wina wirusa :(

 

Czy widzicie tutaj coś niepokojącego ?

 

Procesy :

procesye.png

 

 

netstat wpisany w cmd

 

netstat.png

Moje poradniki :

http://www.mpcforum....33#entry3818233 - Download z FULL prędkością naszego łącza :)

http://www.mpcforum....83#entry3798683 - Jak uchronić się przed zawirusowaniem ;)

http://www.mpcforum....96#entry3732796 - Jak zapomniane hasła internetowe (mozilla, opera, chrome)

http://www.mpcforum.pl/topic/540376-tutjak-zrobic-porzadna-strone-www/page__pid__3854731#entry3854731 - Jak zrobić porządną stronę WWW

Opublikowano

Ja tu nc nie widze ale przeskanuj kompa SpyBotem i Malwarebytes ;) Ja robie codzinnie skanowanie i mam spokój :) + Comodo

 

 

... May the odds be ever in your favour ... All you need is love ... Now boy, now you own me ...

Opublikowano

jo przeskanuj kompa Malwarebytes anti malware. i możesz odinstalować coś takiego jak Pando Media Booster. Sam zakładałem taki temacik tutaj i powiedziano ze nie jest to potrzebne rzeczywiście żre to internet bez potrzeby.

Opublikowano

Zainstaluj tak jak pisałem comodo a on sie zajmie blokowaniem :)

 

 

... May the odds be ever in your favour ... All you need is love ... Now boy, now you own me ...

Opublikowano

A jak zainstaluje comodo to musze offnąć windowsowego firewall'a czy mogą być oba ;)?

Jakoś nie zmienialem nigdy firewall'a więc to dla mnie jakaś nowość xD

Moje poradniki :

http://www.mpcforum....33#entry3818233 - Download z FULL prędkością naszego łącza :)

http://www.mpcforum....83#entry3798683 - Jak uchronić się przed zawirusowaniem ;)

http://www.mpcforum....96#entry3732796 - Jak zapomniane hasła internetowe (mozilla, opera, chrome)

http://www.mpcforum.pl/topic/540376-tutjak-zrobic-porzadna-strone-www/page__pid__3854731#entry3854731 - Jak zrobić porządną stronę WWW

Opublikowano

jedyne co widać to masa syfu i programów narąbana bez ładu i składu w systemie, 50% tego co widać to tylko uruchomione jakieś dodatkowe programy czy usługi

 

1 firewall wystarczy, dwa to już zaczyna być problem

 

IP 192.168.0.2 tak strasznie nie zamazuj, nie masz nawet publicznego adresu by się ukrywać przed nie wiadomo czym, zresztą publiczny i tak podałeś w wyniku netstatu ;)

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

No tak 2 to może za dużo. ale jak by nie patrzeć firewall windows trochę działa na innej zasadzie niż comodo.

 

Wiec jeżeli będziesz odczuwał spadek wydajności czyli będzie co trochę przymulać. to możesz wyłączyć zaporę systemową.

Opublikowano

robem

zamazywałem jak leciało xD

Dobra temat można zamknąć !

Wszyscy macie po + ;)

Moje poradniki :

http://www.mpcforum....33#entry3818233 - Download z FULL prędkością naszego łącza :)

http://www.mpcforum....83#entry3798683 - Jak uchronić się przed zawirusowaniem ;)

http://www.mpcforum....96#entry3732796 - Jak zapomniane hasła internetowe (mozilla, opera, chrome)

http://www.mpcforum.pl/topic/540376-tutjak-zrobic-porzadna-strone-www/page__pid__3854731#entry3854731 - Jak zrobić porządną stronę WWW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...