Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MPC WarRock Tournament - Finał!


Epean

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick z forum:

 

Vincente44

 

Nick w grze:

 

1z1i2i

 

 

Oświadczam, że przeczytałem regulamin i stosuje się do jego treści:

 

Vincent;]

 

 

PS. mam czas dzisiaj do 16:00, jutro (22.01) i w każde weekedny. Jeżeli turniej ma sie odbyc w dniach od poniedziałku do piątku to proszę mnie nie wpisywac;]

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick na forum - pysio1112

Nick w grze - xpr0feskax

Oświadczam, że przeczytałem regulamin i stosuje się do jego treści

 

Sory nie biore udzialu w turnieju poniewaz

dostalem bana

Daj + jeśli pomogłem

Daj + to nie boli

Opublikowano

Nick z forum: jachcehaka(wiem że nubska nazwa, ale to konto kolegi

:))

 

Nick w grze: whatsssuuuup(bedzie trza ogarnac playspana, zeby sobie famaska zrobic

:D)

 

Oświadczam, że przeczytałem regulamin i stosuje się do jego treści: tak

 

jeżeli można coś zasugerować to oczywiście jeżeli administracja wyrazi zgodę, wniósł bym o sprawdzanie zawodników tuż przed grą w roomie teamviewerem

:)

Opublikowano

Nick na forum: bykol

Nick w grze: bykolprosniper6

Oświadczam, że przeczytałem regulamin i stosuje się do jego treści

Opublikowano

Nick z forum: Jezusx3

Nick w grze: jezusx33

Oświadczam, że przeczytałem regulamin i stosuje się do jego treści: Jezusx3

graphic.png

 

 

Opublikowano

Nick z forum :123456z

Nick w grze: dzw0niasty

Oświadczam, że przeczytałem regulamin i stosuje się do jego treści: dzw0niasty , 123456z

userbar-37201220170415kepacz02.png

Opublikowano

Nick z forum Spe@ker

Nick z gry: mpcisnoob

Regulamin-Tak

1346594784-U507582.png

By lux.

 

| Validating | Members | WarRock Helper | Coding Cheats | Pro User | PostMaker | MPC Champion | MPC Popular | Gold Member | Blue Member |

Opublikowano

Nick z forum:byku121

 

Nick w grze:xxxkozaakkxxx

 

Oświadczam, że przeczytałem regulamin i stosuje się do jego treści: byku121

"Pewność wypisaną mam na twarzy"

Opublikowano

Pokój nr 1 gra 27.01.2012 o godzinie 19:00. Uczestnicy dostaną tego dnia informacje o pokoju.

Pokój nr 2 gra 28.01.2012 o godzinie 19:00. Uczestnicy dostaną tego dnia informacje o pokoju.

Pokój nr 3 gra 28.01.2012 o godzinie 20:00. Uczestnicy dostaną tego dnia informacje o pokoju.

Pokój nr 4 gra 29.01.2012 o godzinie 19:00. Uczestnicy dostaną tego dnia informacje o pokoju.

Pokój nr 5 gra 29.01.2012 o godzinie 20:00. Uczestnicy dostaną tego dnia informacje o pokoju.

1393461645-U349224.png

Opublikowano

Epean. A czy 5 pokój będzie grał po feriach..? Bo ja jestm z Opolskiego i mam teraz ferie..;d Do 28.... 29 będę już móógł grać...?

 

 

//Pokój 5 będzie grał w Niedzielę. 29.01.2012.. Godziny nie znamy. ||Epean

 

Ufff dzięki wielkie...;d Akurat będę miał cały dzień wolny ... :) Muszę szybko kupić bronie za G1....;d Pozdrawiam z Zakopanego... :)

 

Aaaa... mam jeszcze jedno pytanie.. Informacje dostaniemy na E-maila czy może na PW...?

 

//PW | RaVneS

 

Dzięki Wielkie...;d

Opublikowano

Kiedy gra pokój 4? A i proszę o zmiane mojego nicku w pokoju 4 z luubiszto na whatsssuuuup

 

 

//3 posty wyżej. Wystarczyło się spytać, któregoś z moderatorów o datę. Oraz jeżeli chcesz, aby zmieniono Ci nick edytuj swój pierwszy post i dopisz, w nim prośbę o zmianę. ;) || Epean

Opublikowano

Nick na forum: aaaaaaaaaa100

nick w grze: dzejkop1990

 

Oświadczam, że przeczytałem regulamin i stosuje się do jego treści: aaaaaaaaaa100

b9b2c23333504257ba9ad2c7e7559f6d.0.gif

 

 

COŚ CI SIE NIE PODOBA?! CTRL + W !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...