Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Druga moja mapa własnej roboty - pierwsza niewypał


xxXdywanXxx

Podobało się?  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Fajne?

    • Tak
      2
    • Nie
      0
    • ?rednio
      2
    • Mo?e by?
      2
    • Zaje**ste!
      0
    • Ch**owe
      5
  2. 2. Robi? wi?cej?

    • Tak
      4
    • Nie
      4
    • Jak chcesz
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie! Tak oto zrobiłem drugą mapę (parkour), ponieważ pierwsza to był jeden wielki niewypał. Na początku należy obrócić się za siebie i powinno zobaczyć się wejście na zjeżdżalnię, którą zjedziemy do pierwszej komnaty. Na ślizgawce jest regulamin i łódki w skrzyni. Jeśli takowej zjeżdżalni się nie zobaczy to mnie ch*j strzeli prosto w twarz. Z racji tego, że to moja druga mapa robiłem ją jakieś 2-3 godziny i naprawdę się starałem. Escape ma 3 komnaty. Nie ma tam żadnych zagadek, ponieważ nie jestem w robieniu takiego czegoś dobry to na tej mapie jest TYLKO parkour. Daję też screenshoty w załączniku się one znajdują. Miłej gry!

 

http://www.multiupload.com/L3CLZS0941

 

 

 

 

https://www.virustotal.com/file/7ab15f698230a96e402991c6a9439d5a56141b55fc9360acc8fab1ffa47894e3/analysis/1327089180/

 

Scan screenów:

 

https://www.virustotal.com/file/d5000c741a1f435c1e9bd42cfd25228e26c279edd54534759d2a6050db0d7768/analysis/1327345695/

 

Zdejmiecie parę %? :]

Screeny.rar

sygnaturaaa.jpg

Opublikowano

Dodaj normalnie screeny...

co do mapy całkiem fajna. Masz like

Dzięki, zaraz postaram się je dodać normalnie.

 

Chciałem dodać, ale pisze, że nie mogę dodać grafiki o tym rozszerzeniu.

sygnaturaaa.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ref

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak już ściągacie to zróbcie ankietę.

sygnaturaaa.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...