Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Survival]War of Mods[Zmodowany]IndustrialCraft2 oraz BuildCraft[No-Premium][No-WL][Dedyk][27/7][Frakcje]


SuckMyLegO_O

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1327080824-U253647.png1327079483-U253647.png1327080765-U253647.png

Start o 19:19

1327079513-U253647.png

 

 

 

 

Adres IP: 46.105.133.104

 

 

Sloty: 22

 

 

White Lista: OFF

 

 

Potwory: ON

 

 

Zwierzęta: ON

 

 

Nether: ON

 

 

PvP: ON

 

Premium: OFF

 

 

 

 

1327079932-U253647.png

 

 

[Admin] DarthSzrel

 

 

[Admin] iPaC

 

 

[Moderator] zakisek

 

 

1327079818-U253647.png

 

Link do paczki potrzebnej aby zagrać na serwerze !

http://www.speedyshare.com/file/wBjk7/Modpack-WOM.V3.rar

 

Skan:

 

1327080720-U253647.png

 

Na serwerze działa mod o nazwie IndustrialCraft 2 oraz BuildCraft .

 

Cuboidy nadawane będą na gotowe budowle lub na te które będą w trakcie budowy.

 

Aby otrzymać cuboida na swoje dzieło należy zaznaczyć 2 rogi Cuboida, oraz napisać do admina ktory jest online na serwerze .

 

 

 

Możliwość kupna konta VIP !

 

Więcej info na stronie serwera która jest podana w regulaminie na Serwerze !

 

 

 

Planowany start serwera to dziś ( 20 stycznia ) o godzinie 19:19 !

 

Wszystkich serdecznie zapraszamy !

 

Prezentacja pisana 4 raz, dzięki kidModowi o nicku Härtseer

którego serdecznie pozdrawiam ^.^

1377440917-U253647.png

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wszystko fajnie, ale nie pasuja tu cuboidy, jezeli sa frakcje to ze soba nie kumuluje :]

 

Dla mnie bez sensu cuboidy ^^

 

Znaczy nie każdy moze chce być we frakcji prawda ? Dla tego dobrym rozwiązaniem są cuboidy . : )

 

Zapraszamy serdecznie. Start o 19:19.

1377440917-U253647.png

Opublikowano

No tak ale jaki sens frakcje miec, jezeli chcesz kogos pokonac a kolo cb wszyscy maja cuboidy :P

A na odwrot to oni cb przejac tez nie moge non sens, pls usuncie cuby bedzie pro server :))

Opublikowano

Serwer jest no premium, czytajcie uwaznie . : )

 

ZARAZ ZACZYNAMY !!! : ))))))))

 

Na starcie serwera jest event !!

Gdy wejdziecie na serwer zobaczycie jaki ;)

 

dowgirt

 

Jeśli niechcesz, nikt Cie nie zmusza do bycia we frakcji ; )

Wszystko jest zaplanowane, administracja miła i pomocna, zapraszamy !

1377440917-U253647.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...