Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Survival]War of Mods[Zmodowany]IndustrialCraft2 oraz BuildCraft[No-Premium][No-WL][Dedyk][27/7][Frakcje]


SuckMyLegO_O

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zagram i zobacze ale musze specjalnie zmienic mc na 1.0

 

@edit

wlasnie zmienilem klienta i blad :]

"Internal exception: java.io.IOEexception: Bad packet id 230"

 

ocb. ?

Opublikowano

Nie polecam! Zabijesz kogos testes teleportowany do admina, z "prozba" o oddanie itemow. To po co PVP? Ja sie pytam...

Zajmuję się tworzeniem grafiki. Chcesz żebym wykonał Ci grafikę? Pisz pw.

Moje prace

zlecenie012.png


minematrix.jpg


Pomagam przy tworzeniu serwerów minecraft.
Opublikowano

Nie polecam! Zabijesz kogos testes teleportowany do admina, z "prozba" o oddanie itemow. To po co PVP? Ja sie pytam...

 

Po pierwsze zabijać można, nikt nie narzeka, spamujesz jak jakiś chory, uspokuj się a potem porozmawiamy, nie musisz spamowac.

1377440917-U253647.png

Opublikowano

Epicki serw, jako jescze nie widzialem,

Mody pro,

atmosfera pro

eventy pro

gracze pro,

zero neo graczy i noobow

Super i Zapraszam !

Opublikowano

Znaczy nie każdy moze chce być we frakcji prawda ? Dla tego dobrym rozwiązaniem są cuboidy . : )

 

Zapraszamy serdecznie. Start o 19:19.

 

ta zajebisty a cuboidy sa koszmarne zagral bym z moja ekipa czyli kumplami jakby nie bylo cyboidow :(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...