Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy na najnowsze gry jest to idealny komp? :D


Splinter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka niedawno dokonałem zakupu nowego kompa i chciałem się was spytać czy dobry kupiłem kupiłem do gier, i podobno słyszałem że posiadając system 64 bitowy nie będe mógł grać w gierki na 32, więc chciałbym żeby ktoś mi to wytłumaczył, czy to prawda.

 

Zainstalowana jest tutaj Windows 7 Professional x64

 

Parametry:

-Procek> AMD FX -4100 Quad-Core Processor (4 CPUs) 3.6 GHz

-Pamięć Ram> 8GB

-Karta Graficzna> AMD Radeon HD 6670 768MB

Kochanie wróciłem :yay: 
Nie no, żartuje.

Chociaż...

Opublikowano

Pograsz w BF3 na HIGH+ mało ultra.Co do 64 bit większość gier i popularnych programów ma już wersje na 64 bit ,ale jest to prawda aplikacji na 32 bit nie odpalisz na 64 bit(czasem działa ,ale rzadko się to zdarza).Podaj zasilacz(chyba ,że masz plombe i gwarancje),bo to może być bomba.FX (chyba) średnio wychodzi z wydajnością ,ale mogę sie mylić.

 

@EDIT

 

Przepraszam wszystkich bardzo za wprowadzenie w błąd !!!!

 

Pomyliłem z HD 6770:P

Nie pograsz na high.

Sory jeszcze raz.

Opublikowano

Cały komputer jest nowy, więc zasilacz ofc też :D

Nie mam pojęcia co do wydajności procesora, ten komputer jest czysty i to dosłownie bo formacik był, ale myśle że będzie dobry :D

I dzięki za odpowiedź, jak narazie instaluje programki x32 zobaczymy czy pójdą ;D

Jeśli coś się bedzie działo niepokojącego odrazu napisze

 

 

Pan dostaje lajka ;D

Kochanie wróciłem :yay: 
Nie no, żartuje.

Chociaż...

Opublikowano

Piotrek nie wypowiadaj się, bo się nie znasz.

 

Na HD6670 na low/medium ruszy lub ciesz się że wgl ruszy :)

 

Komputerek z allegro pewnie :)

Opublikowano

@UP

 

Lukaj na youtube gostek ma hd 6670 i gra na singlu oczywscie stabilnie:P

 

@EDIT

 

Przepraszam wszystkich bardzo za wprowadzenie w błąd !!!!

 

Pomyliłem z HD 6770:P

Sory jeszcze raz.

Opublikowano

@NiNeTales, ten komputer dałem do serwisu i pewien gość mi go słożył (składak)

@UP @3UP Coś mi sie wydaję że pójdzie nawet na medium, aczkolwiek narazie nie chce mi sie ściągać BF 3, ale w końcu go ściągne ;D

 

A właśnie chciałem sie spytać co do innych gier, bo widze że ciągle jest mowa tylko o bf3 :D

Kochanie wróciłem :yay: 
Nie no, żartuje.

Chociaż...

Opublikowano

@UP

Pomyłka ludzka rzecz przeprosiłem ,a po to jesteście wy żeby mnie poprawić w razie błędu...

Skończmy spamować za wszystkie błędy przepraszam.Spokój?

Opublikowano

@ Ninetales Ogarnij to, że rodzice dali kompa i coś tam gościowi nagadali żeby zrobił składaka jakbym przy tym był napewno grafa minimum 1GB a tu troche lipa

Kochanie wróciłem :yay: 
Nie no, żartuje.

Chociaż...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...