Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czy opłaca mi się to kupić z Allegro?


Shad<.<

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.

Ostatnimi czasy rozważam nad kupnem nowego kompa i tutaj mam pytanie:

-Czy opłaca mi się kupić ten komputer na allegro?

http://allegro.pl/komputer-i5-4x3-3gh-ddr3-8g-gtx550-1gb-1tb-hdd-dvd-i2065702545.html

czy może lepiej ten :

http://allegro.pl/komputer-4x3-6gh-ddr3-8gb-gtx560-1gb-1tb-hdd-dvd-i2056445208.html

(komputery nowe)

-Czy nie oszukają mnie? (100% pozytywów)

-Czy warto dać taką cenę? (2625zł. za ten 1, a za ten 2 2429zł.)

 

To chyba tyle....

Opublikowano

1. zasilacz (bomba zegarowa )

ram nieznany ..

słaba płyta główna ...

nie oplaca się.

2. - zasilacz (bomba zegarowa )

ram nieznany ..

słaba płyta główna ...

nie oplaca się..

Lepiej idz do sklepu jakiegoś z komputerami

powiedz ze chcesz kompa za 2-3 tys i oni ci złozą a nie jakies gówno z allegro co ci będzie dzialac 1 miech-2 max..

Procesor :

Intel core i3 530 x 2 2.93 GHZ

Ram:

4 GB DDR3

Karta Graficzna :

Nivida GeForce GT 220 1 GB

Płyta główna:

Płyta główna :H55M-S2H GIGABYTE

Opublikowano

Ktos jeszcze sie wypowie :D?

EDIT: Ami-Kom to jest raczej sklep komputerowy -.-

RAM NIE ZNANY? PISZE JAK BYK 8GB...

PAMIĘĆ RAM
DDR3 8GB/1333MHz
Typ pamięci:DDR3  Pojemność pamięci: 2 x 4GB
Maks. częstotliwość pracy: 1333MHz

Opublikowano

Ram nieznany czyli chodzi o firmę :/

Ja tez radze isc do skleu , na allegro wciskają shit , na prawdę.

14.08.2010 - rejestracja


21.12.2011 - 500 postów (ProUser)


04.07.2012 - 600 postów


 3.11.2014 - 700 postów


7.04.2015 - 800 postów (Postmaker)


    5.07.2015 - 900 postów


10.10.2015 - 1000 postów


28.03.2016 - 1200 postów


16.02.2017 - 1500 postów

Opublikowano

Moze powiedz ile chcesz wydac na sprzęt ? Tak będzie łatwiej , na allegro czasem lepiej nie patrzec :/

PS. Dobry ? zalezy do czego ... jesli chcesz posiedzien na FB to starczy :D Nie wiemy jakie masz wymagania

 

INTEL CORE i5 4x3,3GHz 2500

 

Lepiej juz kupic z 2500 K

 

No sprzet fajny , sam bym taki chciał :D Ale zauważ ze na licytacji nie autor nie podaje firmy. :/

 

PS. Na pytanie czy Ci sie opłaca? Szczerze z allegro się nie opłaca ;/

I5 jak dla mnie lepszy niz AMD

14.08.2010 - rejestracja


21.12.2011 - 500 postów (ProUser)


04.07.2012 - 600 postów


 3.11.2014 - 700 postów


7.04.2015 - 800 postów (Postmaker)


    5.07.2015 - 900 postów


10.10.2015 - 1000 postów


28.03.2016 - 1200 postów


16.02.2017 - 1500 postów

Opublikowano

Już sam nie wiem...

Wybierzcie coś dla mnie z allegro (bardzo dobrego) do 2700zł. Max. 3000zł.

Chodzi mi o jakiś, żeby ogarniał np. grafę do bf3 na ultra bez ścin i trochę fps tak z 30-60 chociażby miał na tym ultra :D

Opublikowano

Z allegro nie dostqaniesz nic sensownego.Jesli masz 3k do wydania to polecam składaka - będziesz miał zajebistą wydajność i jakość a nie shit który sie psuje co chwile.Jak coś pisz pw to ci wyśle zestaw

Opublikowano

nic nie kupuj z allegro bo i tak to serwis Allegro.pl 26 stycznia 2012 r. zamkną... wszystkie hostingi mają prawdopodobnie zamknąć :)

//nieregulaminowa sygnatura

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...