Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PYTANIE Ile % na riba +6,+7,+8,+9 + czy bodzio coś zmienia?


ziomek63785

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Jakie są sznase ulepszenia riba z +5 na +6, z +6 na+7, ... +9?

2.Czy ulepszając bodziem trace jakieś % sznas udanych na ulepszenie?

3.Czy na serwerze solar opłaca mi się ulepszać riba na +6(20% średnie, mam 56 lvl)

Opublikowano

mniej wiecej jest tak

na +1 masz 90% szans ze sie ulepszy

na +2 masz 80%szans ze sie ulepszy

na +3 masz 70% szans ze sie ulepszy

na +4 masz 60% szans ze sie ulepszy

na +5 masz 50% szans ze sie ulepszy

na +6 masz 40% szans ze sie ulepszy

na +7 masz 30% szans ze sie ulepszy

na +8 masz 20% szans ze sie ulepszy

na +9 masz 10% szans ze sie ulepszy

 

2. Nie nic nie tracisz (zawsze jest tak samo)

3.Sprzedaj śr 20 i kup śr 30 (najlepiej +9) :)

NIE MA

Opublikowano

1) ja kamer mordzie pisze:

+7 50%

+8 40%

+9 30% i wydaje mi się ze to jest najbliższe prawdzie...

2) nic nie tracisz masz ciagle tyle ile powinno byc (chyba ze masz Zwój Boga Smoków zrobiony z bodzia i magicznego metalu to wtedy masz o 10% wieksza szanse)

3) nie oplaca sie go ulepszac lepiej kup odrazu +9

 

 

 

mniej wiecej jest tak

na +1 masz 90% szans ze sie ulepszy

na +2 masz 80%szans ze sie ulepszy

na +3 masz 70% szans ze sie ulepszy

na +4 masz 60% szans ze sie ulepszy

na +5 masz 50% szans ze sie ulepszy

na +6 masz 40% szans ze sie ulepszy

na +7 masz 30% szans ze sie ulepszy

na +8 masz 20% szans ze sie ulepszy

na +9 masz 10% szans ze sie ulepszy

 

2. Nie nic nie tracisz (zawsze jest tak samo)

3.Sprzedaj śr 20 i kup śr 30 (najlepiej +9) :)

jakby bylo tak jak ty mowisz nikt nie mial by itemka +9...

DAJ +

Opublikowano

Mam jak by co reset średnich :D

Około 5 :) z prezentu :)

A z kaską krucho bo chce szybko wbić ten 65, expie w v1 na początku z bufkiem ;x

 

Teraz mam około 8,5kk ale jakbym sellnął all zbędne itemki to koło 15kk spokojnie by się znalazło :)

Opublikowano

1. zależy od szczęścia, dokładnych nie znam %.

2. nie, bodzio tylko daje to, że nie tracisz przedmiotu jak spalisz, nie podnosi, ani nie obniża % na ulepszenie.

3. jak nie dysponujesz na razie inną bronią podobną do riba, to lataj z tym. jak będziesz miał więcej kasy to go zamień ew. na lepszego z dopłaceniem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...