Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][WL][Creative][24/7]MC-Zone 5 slotów chwilowo


Tank30

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Pheles

Wiek: 13

Dlaczego: Chce nauczyc się lepiej budować :)

Ile grasz w MC: od Alphy

Lubisz bardziej budować niż jaskinie: Zamki, statki, i to co przyjdzie mi znalesc :)

blackcatsignaturebyekha.jpg

 

Witam was, + nie pogardzę :)

 

beznazwy14.jpg

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Ducky52

Wiek: 15

Dlaczego: Bo mam nieskoczenie wiele pomysłów na budowle

Ile grasz w MC: około 1 rok

Lubisz bardziej budować niż jaskinie: Zdecydowanie wole budować niż łazić po jaskini i się gubić

Opublikowano

Od jutra idzie nowy temat

Musze wykonac serwa od nowa przepraszam.

Od jutro 12 serwer powinien dobrze funkcjonować.

Przepraszam

Wbijcie na

s7.mineserv.eu:25584

 

Bardzo Przepraszam.

Grajcie tam zaraz postaram zrobic prace na serwerze

Pozdrawiam

Od jutra nowy temat

Opublikowano

Wbilem na serwa, masakra: Hubcio wgl nie ogar phe-he dają JEDNEMU graczowi czary i on wszystkich zabija (Dawidss) Serwer GŁUPI

Opublikowano

Nick:errorek

Wiek:13

Dlaczego:bo lubię budować ale znudziło mi się granie na singlu.

Ile grasz w MC:od 1.8

Lubisz bardziej budować niż jaskinie:tak,jaskinie to jedyna rzeczw minecrafcie której nie lubię.

Będziesz chciał wspomóc serwer i wysłać sms za 3.69 lub więcej.:być może.

Opublikowano

Nick:Ate

 

 

 

Wiek:14

 

 

 

Dlaczego:Ponieważ,szuakm servera z trybem creative.

 

 

Ile grasz w MC:2 lata

:)

 

 

Lubisz bardziej budować niż jaskinie:Rozne

 

 

przeszkody,domki,Wieze aifel,i rozne zeczy epickie.

Opublikowano

Nick: RodzynekPL

Wiek: 14

Dlaczego: Chciałbym pograc z innymi a najbardziej pobudować lubie Rozgrywkę Multiplayer

Gram w MC od Alphy 1.2.6

Uwielbiam Budować Zamki Miasta Posągi itp. związane z RPG

Opublikowano

Nick: mateuszom

 

Wiek: w maju 19 :D

 

Dlaczego: Chce aby ktoś oglądał moje dzieła sztuki;)

 

Ile grasz w MC: 3 miesiące

 

Lubisz bardziej budować niż jaskinie: Stadiony, Areny, Wierze, Katedry - ogólnie to lubię budowac wzniosłe budowle (wydaje mi się, że jestem w stanie wybudować wszystko:D)

6xnuke.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...