Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[dedyk]ZAMROŻONY ŚWAT WIECZNEJ NOCY


michay

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dawno temu ludzie, kiedy istniało jeszcze słońce, ludzie zyli na powierzchni... Beztrosko budowali swoje domy i miasta. Uprawiali pola, hodowali zwierzęta nie martwiąc się o to, co przyniesie jutro. Okazjonalnie toczyli walki z nieprzyjaciółmi oraz wrogimi stworzeniami, by potem z kolejnym dniem powrócić do swoich normalnych zajęć...

 

Ten Świat już nie istnieje. Pewnego dnia słońce zaczęło blednąć, by w końcu całkowicie z niknąć z nieba, zatapiając wszystkie krainy w niekończącej się, zimnej nocy. Ziemię pokrył śnieg, rzeki i morza zamarzły, a wieczna ciemność przyciągnęła hordy mrocznych stworów. Jedyną nadzieją na przetrwanie było zejście w dół, do głębokich jaskiń, rozpadlin i kopalń. Tam, w bezpiecznych korytarzach i podziemnych komnatach, blisko gorących rzek lawy, zaczęto budować miasto... Na zewnątrz zimno oraz zabójcze burze utrudniają przeżycie, a nieprzyjazne istoty bezustannie próbują dostać się do ludzkich osad. Podobno istnieją gdzieś cieplejsze miejsca, ale komu uda się przeprawić bezpiecznie przez lodową pustynię...? Niektórzy twierdzą też, że ostateczna zagłada ma dopiero nadejść...

 

Jeśli grałeś w takie gry jak Ultima Underworld czy Arx Fatalis, albo fabularny system RPG Earthdawn, ten server będzie dla Ciebie powrotem do tamtych klimatów. Jeżeli jednak nastawiasz się na to, co można zastać na każdym typowym serverze Minecrafta, to nie wchodź. Nie chcemy Cię tutaj. Po prostu idź gdzie indziej budować pixelarty, nabijać levele albo stawiać milutkie domki z drewna i wełny. Nie jesteś mile widziany.

 

Zasady są następujące:

 

1. Admin ma ZAWSZE rację. Jeśli się z tym nie zgadzasz, to wyjdź.

 

2. Nie ma ŻADNYCH ułatwień. Nie proście więc admina o nic (o przedmioty, o zmianę pogody, pory dnia itp). Admin także według własnego uznania włącza lub wyłącza potwory (najczęściej są włączone).

 

3. PVP jest włączone, co nie znaczy że zachęcamy do zabijania kogo popadnie. Używajcie tej możliwości rozsądnie i z umiarem.

 

4. NIE MA PLUGINÓW! LWC, WORLDGUARD, CUBOID... Tak więc jeśli Cię ktoś okradnie, miej pretensje tylko do siebie. Najlepiej cenne przedmioty umieszczaj w przemyślanych skrytkach.

 

5. Permanentny BAN NA IP otrzymuje się po jednokrotnym ostrzeżeniu (którym jest najczęściej KICK). Wiecej nie bedziesz mial wstepu na ten server jesli zlamiesz zasady.

 

6. Ten server jest dla graczy którzy chcą się WSPÓLNIE dobrze bawić, a nie złośliwie niszczyć i psuć co się da.

 

7. Tak, zdarzają się LAGI. Przykro mi. Jeśli Cię to odstrasza, zawsze możesz zmienić server!

 

IP: 178.213.220.13

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dobry serwer , w tych czasach za dużo jest cuboidów . Pochodzę do skrzyni i chcę ją okraść a tu nie można . Co to za gra ? a tak to ja rozumiem ! Polecam

Gram w :

Battlefield Heroes , Battlefield Play4Free , Minecraft

 

 

Pomogłem? Daj Plusa :)

Opublikowano

Serwer do dupy, widać admin nie umie wykonywać swojego zawodu i pierdoli od rzeczy, nie jest zainteresowany co piszą do niego gracze, zresztą on jest tylko jeden, sam musi robić wszystko i nie pomyśli żeby dać komuś moda żeby mu pomógł. A najgorsze jest to że każdy gracz znajduje się w jebanym kwadracie z którego nie można wyjść .... Serwer 1/10 nie polecam o.O

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Serwer..Dno.

Strona - porażka..

Admin nie zna komendy na BAN..-,-

 

Serwer podobno lepszy od innych ,a w praktyce..Ścierwo nad ścierwa..

18706.png

36112.gif

36006.jpg

35944.jpg

34943.png

32519.gif

Opublikowano

Serwer..Dno.

Strona - porażka..

Admin nie zna komendy na BAN..-,-

 

Serwer podobno lepszy od innych ,a w praktyce..Ścierwo nad ścierwa..

 

wr1g7a.jpg

 

Koles wszedl na server i po 30 sek zaczyna nudzic o opa. Potem zaczyna sie nudzenie o przedmioty, zmiane dnia, pogody... Czyli standard n00ba. No a ze nie dostal to sie chlopak rozżalił z deka xD

Opublikowano

Nie wiem co na pisać... :P ale to chyba plagiat michay to serwer Poncjusza który mnie zbanowal za to ze wlazl kto na jego nicku.... po pierwsze Poncjusz

Kolega byl u mnie wiec se zarty robil.... ty nawet nie pozwolisz dobrze wytlumaczyc tylko bez myslnie banujesz to tyle.

@edit serwer to gówno!

Admin przecenia swój serwer "ten serwer jest najlepszy w polsce" xD

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
               DAMN THIS PROFILE IS FANCY
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...