Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Proszę o jak NAJSZYBSZĄ odpowiedź


Aziraal321

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam mało czasu więc tak czy jest jakaś podobna/taka sama broń jak Nienawiść Hectora ta która strzela raz a porządnie.Like dla konkretnej odpowiedzi.A właśnie jeszcze czy stylowa snajperka stefana jest dobra ?czy gorsza niż inne wersje.

Opublikowano

Spróbuj Kradzioną Super Ręczną Armatę Henry`ego, cze jakoś tak, lub podobny pistol koniecznie uber/super, może nie ma takich obrażeń ale lepsza szybkostrzelność. Jak grasz Royal to Chmurotwórca Jacka

Opublikowano

on gra tylko niemcem...

i tak: kradzionych broni się w ogóle nie opłaca, lepiej już tego Uber faworyta gerharta, ale i tak jest to broń odbiegająca od PP...

ten pistolecik to broń dla sprawnych "z okiem", nie wali raz a porządnie.....

Opublikowano

Spróbuj Kradzioną Super Ręczną Armatę Henry`ego, cze jakoś tak, lub podobny pistol koniecznie uber/super, może nie ma takich obrażeń ale lepsza szybkostrzelność. Jak grasz Royal to Chmurotwórca Jacka

Ta broń przypomina Cloudmaker'a !?

To po prostu pistol a kolega chce czegoś podobnego do hectora. Coś podobnego...Może LR SG, bije po 30+ (soldier/gunner). Dla mando nie ma.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...