Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy da radę przerobić najnowszy client Metin2.pl na Metin2.sg


Glinka.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema czy da radę takie coś zrobić ?

Jakie pliki z SG są potrzebne by spatchował się prawidłowo.

Próbowałem dać metin2.exe i binkę z SG ,ale to nic nie dało.

Pomóżcie :D

Pozdrawiam

Opublikowano

Yyy.. Wg. mojej opinii nie da się takiego czegoś zrobić.

Bądź dobrym człowiekiem, kliknij symboliczne Lubię To! A będziesz wiedział, że wykonałeś dobry uczynek :D:D:D

Opublikowano

wiesiek mi napisal ze wbijesz na serva ;(

client wazy 770mb i jest na multiupload ..

 

 

 

 

 

 

http://www.multiupload.com/SELN3Z2XCN

 

 

ps jak masz jakies pytania zapraszam ..

http://www.mpcforum.pl/topic/483537-dyskusjametin2-singapore/page__st__630

Opublikowano

wiesiek mi napisal ze wbijesz na serva ;(

client wazy 770mb i jest na multiupload ..

 

 

 

 

 

 

http://www.multiupload.com/SELN3Z2XCN

 

 

ps jak masz jakies pytania zapraszam ..

http://www.mpcforum.pl/topic/483537-dyskusjametin2-singapore/page__st__630

 

Byłem pewny że da się takie coś zrobić.Tylko nie pamiętam jakie pliki z głównego katalogu są potrzebne by to zrobić.

Z moim internetem pobieranie clienta jest uciążliwe lekko mówiąc. Może napisze do Kamera On pewnie będzie wiedział

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...