Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Mapa działa na jednym servie a na drugim dziury i las? ;(


domin3p

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem a mianowicie taki że na serverze jednym kupionym na ownserver działa widać całe miasto a gdy wgrywam mape na mój server na vps i wchodzę na niego to niektóre budynki są dobre niektóre zarośnięte lasem a niektórych wgl nie ma ;(

 

Proszę o pomoc server startuje za 8 dni a ja mapy nie będę nowej robił.

Opublikowano
Opublikowano

@EDIT na single player to same budynki z górach i lasy się porobiły a wchodzę na tamten server i działa pięknie wszystko jest.

 

Kopiuję właśnie mapę z ftp servera i wrzucę ja od nowa.

Opublikowano

Ok wgrałem od nowa i działa.

 

Close :)

 

@EDIT jednak nie close ;/

 

Wiem co jest przyczyną admin jakiś chyba wpisał /stop i się mapa crashła :D macie pomysł żebym tylko ja mógł pisać /stop ?? a admini mieli zablokowane ? Co zrobic?

 

@REF

Opublikowano

@Up bezsensowna odpowiedz ...

 

 

Poszukaj w Permissions napewno coś tam takiego jest .

40943725.png

Sygna by HardMyStyle

 

 

 

 

 

 

 

Zbieram +

 

 

 

 

 

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/461290-herobrine-18/

Opublikowano

@2UP o lol zabiore opa i co? nie mają adma.

@UP w permissions nie ma nic o cmd /stop tylko o pluginy...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...