Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Serwer RPG + Mod WW2 - Napiszcie co sądzicie i jakie pluginy wgrać ;)


PL_SBX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam niedługo ma powstać serwer RPG z modem WW2 ( World War 2 ). Mam do was kilka pytań.

1. Jakie pluginy zainstalować/dodać ?

2. Czy serwer może mieć powodzenie?

3. Czy na mapce dodać bunkry,okopy itp. ?

3. Podajcie swoje propozycje ( To nie pytanie :P )

Opublikowano

Z chęcią bym na takim pograł :D i dodaj bunkry losowo porozrzucane po mapce fajny efekt a na pluginach się nie znam.

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Opublikowano

1.Pluginy dobre dam ci paczke na PW

mody:

Technic pack[paczka modów]-poczekaj aż wyjdzie wersja na MP na 1.1

SDK gun

Planes

SmartMoving

2.Tak może,mało jest tego typu serwerów,robie własny serwer i też taki bedzie[jest na hamachi]

3.tak

Edit:

Frakcje jakie można dać to ok 3 frakcje:

Pingwiny

Nazwa_Frakcji

Nazwa_Frakcji

1 frakcja to taka mała frakcja z małą bazą w podziemiach ale maja wysokie wyposażenie stacjonują w niej...Pingwiny

Może znasz serial Pingwiny z Madagaskaru?Nazwy pingwinów to:

Skipper-Lider

Kowalski-Główny strateg

Rico-Specjalista od zadań specjalnych

Szeregowy-Najniższa ranga

pozostałe frakcje to wielkie miasta które są narażone na ataki wrogich frakcji pingwiny będą posiadać również lotnisko które kupią za 1000000 kasy

P.S

Jak serwer już powstanie moge zostać adminem ale moge uczestniczyć w bitwach?

Znam komendy admina

Jestem ogarnięty itp.

Mój nick: Skipper

Bardzo prosze o admina jeśli serwer bedzie już ponieważ chce uczestniczyć nadzorować tak fajny serwer jeśli już bedzie

Opublikowano

@UP SDK Guns Mod... WW2 będzie...

Serwer min. za pół miesiąca powstanie w ferie dopiero luzik będzie a wtedy więcej robienia serwera ;)

 

A po za tym będzie np.: Warszawa i będą ruski i niemcy coś takiego w około lasy w lasach jakieś bunkry na wzgórzach itp. Jeśli na mp jest mod który dodaje granaty proszę o napisanie najlepiej aby dało się zrobić aby nie rozwalało klocków ;)

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...