Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jaki wygląd za ~1600AP


Socom95

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam 1600ap do wydania i chce sobie kupić jakiś wygląd+wyposażenie do niego(buty itp)+coś jeszcze, zobaczę ile zostanie ap. Wszystko spoko tylko że nie wiem jaki wygląd wybrać :D nie wiem do jakiej postaci lepsze jest eq itp. \

 

Proszę o szybką pomoc w wyborze.

 

Pozdrawiam!

 

 

@aha jak coś to bron już kupiłem za AP więc nie chce^^

@@Dobra już nie potrzebuje pomocy. Coś mnie skusilo i kupilem jakis box z postaciami 2razy za 200cos ap i wylosowalem 9x rosyjska ruletka i 25tys kasy... za 3 razem kupilem jakis "xxx box" i wylosowalem znowu ruletke. Wkur***** się i już nie kupuje ap xD z ruletki same śmieci byly. jedynie co to "14.full wypas" na 1 dzień wylecial i jeszcze coś...

snikersproject1.png
Opublikowano

Wszystkie itemki z boxów, które są nie potrzebne wymień ;)

Ja ostatnio wymieniłem itemki za blisko 5k WM i kupiłem ice na 30 dni, teraz zbieram na smarta :D

A te 14 full wypas, to raczej śmieć :P

 

Jak sie nie orientujesz 'co jest dobre' to daj liste itemków, które dostałeś a powiem Ci trochę o nich.

52287137559562145640.png

Opublikowano

nom. większość to smieci. jak przyjde ze szkoły to napisze ;]

 

@Oto wykaz broni:

 

~EF-2000T 7dni

~DE GL MAM 3 TE BRONIE WIEC X3 7dni*3 wiadomo bo mam x3 xD

~HK MP7A1 MC X2 1dzień

~KLASYCZNY AKEI-47 7dni

~RGD-5S X2 3dni

~K3-TK X2 3dni

~AKEIS-74U AW 7dni

~C5-TFK X3 3dni

~EMP-5 CS 7dni

~DE 50 1dzień

~EMG-42 1dzień

~PI-90 UAE X3 7dni

~USF-40 1dzień

~AUZ A3 C GL 1dzień

~AUZ A3 C SL 1dzień

~AKEI-47 GL 7dni

~AKEI-47 GL2 7dni

~RUGER 7dni

~Z-36 SL 1dzień

~J-89-GL 7dni

~EMG-42 MC 7dni

~HKEI MP7A1 GL 7dni

~ABU DHABI-16 7dni

~AKEIS-74U AW PX 1dzień

~NMP-40 7dni

~TOMMY 7dni

 

Mam jeszcze kilka innych broni itp ale wiem ze sa dobre dlatego na 100% je zostawiam :]

snikersproject1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...