Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czym się rużnią pliki 2010 od 2008


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciał bym wiedzieć czym się różnią pliki 2008 od 2010 bo dziś mam zamiar robić serwer a nie wiem na których a moje drugie pytanie które chciał bym na serwer dodać nowy interface poproszę o jakieś dobre linki z góry Dziękuję za pomoc

ninja2pk1.gif
Opublikowano

2010:

*Są zab. przed hackami typu : 1HK , DMGHACK , tradehack(od KamerMod'a)

*Widać lvl (game)

*Jest na nie więcej poradników niż na 2008 tj:2006

*Ludzie dają pełno diff'ów na game2010

*Są szybsze ,nie wywalają błędów,łatwiej się po nich poruszać

*Mają trochę inną strukturę mysql (w item_proto jest jedna tabelka więcej)

*baza sql -Navicat czyta z loginu/nicku nie z IP (przy dodawaniu gm nie trzeba wpisywać ip gm'a)

*są zabezpieczone przed atakami typu Game Panel , poczęści Ddos/dos

 

2008 tj.:2006:

-nie widać lvl

-są wolniejsze od 2010

-jest mało poradników na nie

-nikt nie chce grac na 2008

-nie maja zadnych zabezpieczen

-lvla 255 mozna dac tylko za pomocą komendy /set nick exp ilosc

 

dlatego 2010 tylko =)) weź ;p

-

Opublikowano

2010:

*Są zab. przed hackami typu : 1HK , DMGHACK , tradehack(od KamerMod'a)

*Widać lvl (game)

*Jest na nie więcej poradników niż na 2008 tj:2006

*Ludzie dają pełno diff'ów na game2010

*Są szybsze ,nie wywalają błędów,łatwiej się po nich poruszać

*Mają trochę inną strukturę mysql (w item_proto jest jedna tabelka więcej)

*baza sql -Navicat czyta z loginu/nicku nie z IP (przy dodawaniu gm nie trzeba wpisywać ip gm'a)

*są zabezpieczone przed atakami typu Game Panel , poczęści Ddos/dos

 

2008 tj.:2006:

-nie widać lvl

-są wolniejsze od 2010

-jest mało poradników na nie

-nikt nie chce grac na 2008

-nie maja zadnych zabezpieczen

-lvla 255 mozna dac tylko za pomocą komendy /set nick exp ilosc

 

dlatego 2010 tylko =)) weź ;p

-

 

 

Ok.Wielki dzięki a znacie jakiś dobry interface

ninja2pk1.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...