Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ss] Moje wyposażenie w War Rocku


3xclusivesexy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rozumiem, że najczęściej grasz medykiem.Cx4 Storm, Adrenalina, Mag-7 i M16A4 są zbędne moim zdaniem.Jeżeli lubisz pograć od czasu do czasu szturmowcem (assault :O), to polecam taki zestaw:

1.Pięści.Nie kupuj żadnych noży, sztyletów itd.War rock to FPS, a nie jakaś gra ninja.

2.Desert, jeżeli jesteś bardziej doświadczonym graczem.

3.AK-47.Z kałachem możesz każdego jechać.

6.Adrenalina.

Opublikowano

Jak dla medica, dobry zestaw :) Tylko za dużo tych broni, masz 3th i 5th slot a więc 2 wystarczają.

 

@up

 

Ja nie raz lubię się pobawić w warrocku w ninja ^^

sybga.png

 

 

 

 

Jeśli Ci pomogłem daj Lubię to :)

Opublikowano

mi by wystarczyło tylko MP7A1 i TMP :P

a co do kałacha...jak jesteś noobem to niekogo nie zjedziesz, famas w tej grze jest potęgą...

graphic.png

 

 

Opublikowano

@Up: Jak się umie grac, to każda broń jest potęgą.

 

@Top: Wydaje mi się czy chcesz się pochwalić przeciętnym EQ?? No ale do rzeczy: bronie kupiłeś dobre, miło się nimi gra. I dla doświadczonego gracza, i dla newbie wystarczą :P

Opublikowano

Troche słabe bronie ja na 11 lvl miałem już Famas TMP9 AW50F SCROPY K1 GOLD SCORPY GOLD MP7A1 GOLD :D

 

@Down

PFF gościu czytaj mój opis a jak nie kumasz przeczytaj sobie mój opis z 10x

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Troche słabe bronie ja na 11 lvl miałem już Famas TMP9 AW50F SCROPY K1 GOLD SCORPY GOLD MP7A1 GOLD :D

Możesz sobie pogadać... xD A na GG prosisz się o premkę xD xD <joke>

 

A co do ekwipunku, to nie jest najgorszy, ale można by go za te same pieniądze zrobić o niebo lepsze :) ( chyba że na PS robiłeś G1 i premke )

Huehue

:)

 

1753048381.png

Opublikowano

Nie wiem dlaczego temat nadal istnieje. Z takimi rzeczami tutaj :)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/371044-wasze-konta-w-warrocku/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...