Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak zrobić serwer No-Hamachi na plikach 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.

 

Chciałbym zrobić sobie serwer metin2 no-hamachi, jednak coś mi to nie wychodzi..

 

(robiłem tak jak gaja w swoim Tutorialu tyle że ja robiłem to na plikach 2010)

 

Teraz napiszę co mam, oraz pozadaję pare pytań.

~Mój system to Win7 64bit

~Mój router to Virgin media 10mb/s (w Angli mieszkam ;])

~To konieczność dodania portów do routera przy no hamachi? da się zrobic nohamachi bez dodawania portów w routerze tylko przez port mapa ?

~Jak dodawać, oraz jakie dodawać porty do routera (jeżeli to konieczne przy zakłądaniu serwera NoHamachi)

~Pliki serwerowe 2010 by Mcnc.c

 

Bardzo proszę napisać mi jak zrobić serwer NoHamachi na plikach 2010.. Tak jak mówiłem proszę o dokładniejszego tuta niż tego co ma gaja.

 

 

Za pomoc 5 i limit lajków

 

 

Pozdrawiam.

Czekam na

 

Pliki by Badar !!

:)

Opublikowano

nie wiem jak się do tego zabrać

tzn potrzebuje tutka ;]

 

np mam tą karte loopback czy jakos tam, wpisuje w sysinstall to ip wpisuje swój host (z internetu) i mi z mysql nie chce łączyc ;x

Czekam na

 

Pliki by Badar !!

:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...