Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak zrobić by z normalnego hwanga można było robić srebnego a potem złotego ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystko jest dobrze opisane , te itmki to są pokazane do przykładu.

Robić Ci się nie chce po prostu i czekasz ,aż ktoś za Ciebie zrobi -.-

Opublikowano

Glinka może nie jest tak obeznany jak Ty ;-) Ty chyba masz spis linków w notatniku i tylko wchodzisz w temat daj link ;-) zrób tak jak Ci napisałem u siebie też zmieniałem bony .

Opublikowano

Glinka może nie jest tak obeznany jak Ty ;-) Ty chyba masz spis linków w notatniku i tylko wchodzisz w temat daj link ;-) zrób tak jak Ci napisałem u siebie też zmieniałem bony .

 

 

Nie potrzebuje niczego takiego ;)

Znam cały dział jak mało kto.Może na tworzeniu nie znam się dobrze ,ale na ile się znam pomagam ;)

 

W tym tutorialu jest wszystko wytłumaczone że lepiej się chyba nie da

Tylko trzeba mieć chęci by coś zrobić , bo bez tego ,ani rusz :)

Opublikowano

Wiem ale np. na chwanga normalnego to trzeba było tam wpisać do stalki 512 i coś tam takiego a na srebnego i złotego nie wiem jak to zrobić

 

dobra dzięki wszystko zrobiłem tylko nadal nie widzę chwangów jak byście mogli mi dać pliki do widoczności ich pliz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...