Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czy ma ktoś tut jak postawić minecraft bukkit 1.0.0 na vps linux?


domin3p

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie bo potrzebuje nic nie mogłem znaleźć a jak znalazłem to nie to co ja chcę i nie działało. ;/

Opublikowano

Video TuT na przykładzie Shella z myshell.pl (na vps nie bedzie różnicy)

http://www.mpcforum.pl/videos/view-1800-jak-zrobic-darmowy-serwer-minecraft-247/

 

Tylko w putty wpisujesz ip i post z własnego hosta oczywiście ;)

1327238783-U261492.png

Opublikowano
Opublikowano

Tamten o shellu nie pomogło bo vps to vps .

 

OlszunX thx już patrze.

 

@EDIT ja używałem tego tuta wcześniej i miałem błąd.

 

Please ludzie HELP ! :(

 

Robię tak jak na tucie i w momencie pierwszego włączenia servera mam błąd

 

root@vz9987:/home/MC# ./start.sh
Error occurred during initialization of VM
Could not reserve enough space for object heap
Could not create the Java virtual machine.
root@vz9987:/home/MC#

Opublikowano

Nie opłaca się stawiać serwera na VPS. Przy każdym wejściu na serwer zżera limit transferu bo się pobiera mapa. Chyba, że znalazłeś VPS`a bez limitu transferu.

Kocham mame

Opublikowano

A ja sądzę (bo tutaj offtop powstaje), że może nie masz zainstalowanej JAVY?

 

Ja to samo miałem, ale po "reinstalacji", bo niby juz była, to zaczęło działać ;)

 

Jak zreinstalować? Zgłoś się do firmy, u której hostujesz

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!

Opublikowano

Tamten o shellu nie pomogło bo vps to vps .

 

OlszunX thx już patrze.

 

@EDIT ja używałem tego tuta wcześniej i miałem błąd.

 

Please ludzie HELP ! :(

 

Robię tak jak na tucie i w momencie pierwszego włączenia servera mam błąd

 

root@vz9987:/home/MC# ./start.sh
Error occurred during initialization of VM
Could not reserve enough space for object heap
Could not create the Java virtual machine.
root@vz9987:/home/MC#

 

Gdzie kupiłeś serwer + jaki system + co masz w start.sh

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

Dobra już pomógł mi vipcior na gg :)

Ale mam pytanie i cmd do Putty takie na restart i off :D

 

Wszyscy macie + ! :P

 

Nie opłaca się stawiać serwera na VPS. Przy każdym wejściu na serwer zżera limit transferu bo się pobiera mapa. Chyba, że znalazłeś VPS`a bez limitu transferu.

 

Tak mam bezlimitu 10Mbit

Opublikowano

Dobra już pomógł mi vipcior na gg :)

Ale mam pytanie i cmd do Putty takie na restart i off :D

 

Wszyscy macie + ! :P

 

 

 

Tak mam bezlimitu 10Mbit

 

Za cholere nie wiem o co Ci chodzi 10Mbit to mało lepiej 100Mbit i limit transferu 500-1000GB - spokojnie na miesiąc na 30 slotów starczy.

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

@UP mam bez limitu i 10Mbit ja mam 10 slotów bo przecież 1GB nie utrzyma tylu....

 

@EDIT masz taki vps co ma tyle ramu co na 30 slotów straczy i ten limit daj znać i cena ok.30zł :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...