Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Jak założyc serwer bukkit na Minecraft 1.0.0


mcmm31

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj pokaże wam jak zobić serwer bukkit na Minecraft 1.0.0

 

Tutaj macie link na youtubie gdyby coś nie wyszło (nie mój film ale polecam) http://www.youtube.com/watch?v=RYafC_lUUGc&feature=plcp&context=C3b1337eUDOEgsToPDskJk0UW3J_AVIIYiNL4dc9vh

 

1.Wchodzimy na link i pobieramy bukkita 1.0.0 http://ci.bukkit.org/job/dev-CraftBukkit...ct/target/

 

2.W folderze w którym mamy serwer tworzymy plik tekstowy i wklejamy to

 

@ECHO OFF

SET BINDIR=%~dp0

CD /D "%BINDIR%"

"%ProgramFiles%\Java\jre6\bin\java.exe" -Xmx512M -Xms512M -cp ItemCraft.jar;craftbukkit-1.0.1-R1.jar org.bukkit.craftbukkit.Main

PAUSE

 

Zapisujemy jako ****.bat w **** wpisz dowolną nazwe

 

3.Uruchamiamy serwer przez plik , który utworzyliśmy jak nam sie wszystko załaduje wyłączamy go.

 

4.Wchodzimy do pliku server propiertes i edytujemy po swojemu

polecam tak

 

false-fałsz true-prawda

 

#Minecraft server properties

#Mon Nov 21 15:27:46 CET 2011

allow-nether=true<nether>

level-name=world

allow-flight=false

enable-query=false

server-port=25565

enable-rcon=false

level-seed=

server-ip=tu daj ip

white-list=false

spawn-animals=true

online-mode=false

pvp=true

difficulty=1

gamemode=0

max-players=5<ilość graczy max>

spawn-monsters=true<to chyba wiecie>

view-distance=10<dalekość widzenia nie w kratkach polecam 3>

motd=A Minecraft Server<nazwa serwera>

 

5.Jak zrobiłeś wszystko jak na poradniku to serw włączać za pomocą lanchera ****.bat

 

Dlaczego nam sie opłaca robić bukkit : Bukkit daje możliwość dawania pluginów które pobieramy z http://plugins.bukkit.org/

#ti=&ta=all&au=&subm=false&pno=0

Mamy także odzielne mapy Netcheru Worldu i The enda

 

Jeżeli macie jakieś problemy i pytania możecie pisać na pw

 

Prosze o oceny i +

Opublikowano

Przykro mi, jest taki już

http://www.mpcforum.pl/topic/297589-tutstawianie-serwera-bukkit/

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...