Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ogólnie na temat Hip-Hopu


saints

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przez gimbusów polski rap jest na chujowym poziomie, bo gdyby słuchacze mieli gust to nie byłoby zapotrzebowania na gówno typu chada i cały poznań

 

pezet w 2002 r. robił lepszy rap niż wasi idole teraz

x

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

przez gimbusów polski rap jest na chujowym poziomie, bo gdyby słuchacze mieli gust to nie byłoby zapotrzebowania na gówno typu chada i cały poznań

 

pezet w 2002 r. robił lepszy rap niż wasi idole teraz

 

pezet to cipa z tym dubstepem teraz c:

Opublikowano

Moim zdaniem :: SŁOŃ>wszyscy

Teksty, bit, flow, technika , mega.

 

Polecam również ::

-TEDE , sram na to czy się sprzedał czy nie, rap robił i robi dobry , nie będę się kłócił z psychofanami Peji (którego i tak lubię, ale Reedukacja mi do gustu nie przypadła, czekam na nową na której podobno zmieni technikę rapowania).

Wuwunio -- dobry darmowy rap , świetne teksty , flow, wszystko :P Rapuje na luzie, o czym chce , a nie tylko ulica i dissy ..

-B.R.O. - nowy świetny młody raper ;D Dissy ma dobre, nawijkę szybką, ale na razie czekam na jakąś dobrą płytkę. Jak coś wyda to rok 2012 będzie należał do niego.

-Kalibra i Paktofonikę, nie trzeba komentować.

Opublikowano

Peja, Grubson, Kaczor, RPK, DDK, Chada, Schillerini

Bardzo proszę o ściągniecie kilku %.

Opublikowano

Pezet ( muzyka rozrywkowa i starsze kawalki to mistrzowstwo)

Onar (nowa plyta kozak)

ostr

Tede ( haters gonna hate)

Slon

 

I duzo wiecej praktycznie wszystkiego ale wymienilem kilka ktorych slucham w ostatnich dniach

 

 

edit@

 

B.R.O.

 

niezle mu idzie jak na poczatek :)

Opublikowano

Eminem..według mnie najlepszy.

To co on śpiewa to nie słowa puszczane w wiatr, tylko szczera prawda.

 

Rapu się nie śpiewa -.-

 

 

To tak gangsta rap :

 

---Eazy E [*]

---Ice Cube

---Biggie Smalls [*]

---2pac [*]

---Ice T

---Big L [*]

 

Polski rap :

---Pfk

---K44

---O.S.T.R

---Eldo

---Peja (nie które kawałki ,raczej starsze.)

 

@@Ew. Hip-hop to kultura ,a nie rodzaj muzyki : ]

Opublikowano

Zależy od tego co kto lubi, jedni wolą posłuchać czegoś co wyciągnie nas z przysłowiowego "doła" inni wolą posłuchać o tym jak ciężką pracą jest liczenie kasy nocami. Do wyboru do koloru. Osobiście preferuję muzykę O.S.T.R'ego i Słonia. W przypadku słonia nie chodzi mi wcale o love forever, tylko o kawałki zmuszające do myślenia.

.

Opublikowano

Czasem usłyszę fajny rap ale to tylko z zagranicy bo polski dla mnie to .. ;)

 

Ciekawe czy chociaż rozumiesz o czym nawijają i ci zza granicy i ci tutejsi.

 

 

 

2up// Nie, nie był lepszy, uwierz.

 

Był, uwierz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...