Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RebeliaCraft[Dedyk][Zapowiedz][RPG][WL][Premium i Non ]


wriki1234

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Typ:RPG

Adres IP: :Podane Przy starcie

Status: status.png?ip=&port=

informacje.png

Sloty:

Whitelista: Tak

Potwory: Tak

Zwierzęta:Tak

Nether: Nie

 

team.png

Członek Teamu

Miszcz

Admini szukani

 

pluginy.png

Rozne wspomagajace rozgrywke rpg

inne.png

Serwer RPG whitelista tak jak mowilem bede sie zajmowal serwerami a wiec fabuła

 

Fabuła

 

Dawno,Dawno temu żyły w pokoju i spokoju dwa Królestwa:Rebelia i Wrath.Wrath to uzbrojone państwo i bardzo szlachetne.Zaś rebelia to zwykłe miasto portowe,spokojnie i kochali oni swoja ojczyzne.Lecz kiedy dobry król Wrath umarł jego miejsce zajął jego syn szaleniec.Kiedy mieszkańcy Rebeli żyli sobie w spokoju nagle usłyszeli krzyki i wołanie.Po pół-godzinie zobaczyli obok dzikie konie Wrath-ów.Rebelia sie ratowała próbowała uciec lecz nic sie nie dało zrobić polegli Wrath wygrał.Reszta państwa Rebeli ukryła sie w jaskiniach i tam wiodą życie mają jeden cel zabić szalonego króla wrath i aby nastał znów spokój.

 

Rangi

 

Wrath

 

Niewolnik-Nie ma swoich praw przez określoną ilość czasu (gracz zbanowany)

Mieszczanin-Zwykły chłop pracuje,zarabia DziecieOgnia-Osoba z uzdolnieniami koszt 5 pln (na zawsze)

Mag-Mag jak sama nazwa wskazuje Wojownik-Walczy dostaje pieniadze Arczeny (waluta na serwerze)

Admin-Wiadomo

 

Rebelia

 

Niewolnik-Tak samo

Górnik-Zwykły górnik ma dom itp.

Przywódca-Włada górnikami dostaje jedzenie i Arczeny

Strzelec-Jak sama nazwa wskazuje

 

Godziny otwarcia 24/7

 

Podanie składać pod tematem

Schemat

 

Imie:

Nick:

Wiek:

Dlaczego serwer?:

Jaka nacja:

Dalsze pytania pod tematemChcesz też taką prezentacje ?

http://www.mpcforum.pl/topic/516797-generator-publikacji-serwerow-mc/

Opublikowano

Imie:Tomek

Nick:OrleOko

Wiek:14

Dlaczego serwer?:Lubie Klimaty Rpg Z Chęcią Pogram :D

Jaka nacja:Rebelia

P.S Podaj Jakis Kontakt Do Siebie :D

Pozdrawiam

Pomogłem?

Daj Like Ciebie To Nic Nie Kosztuje

:D

Opublikowano

Imie: Piotr

Nick: BarszczU

Wiek: 15 lat.

Dlaczego serwer?: Chcę zagrać na jakimś serwerku gdzie można się fajnie pobudować.

Jaka nacja: Rebelia

Opublikowano

Imie:Rafał

Nick:Rufus232

Wiek:13 lat

Dlaczego serwer?:Ponieważ lubie sredniowiecze i RPG a jest mało dobrych serwerów RPG.

Jaka nacja:Wrath

Opublikowano

Nick: Er0l

Wiek:18

Dlaczego serwer? Bo tak mi się podoba

Jaka nacja:Wrath - Mag

 

  • Podaj Ip
  • Z miłą chęcią przyjmę stanowisko Adma

graphic.png

Opublikowano

Imie:Kuba

Nick:MordiJC

Wiek:16

Dlaczego serwer?:Sukam dobrego serwera RPG, a ten zapowiada się pięknie.

Jaka nacja:Wrath (najlepiej Mag lub Wojownik :])

Opublikowano

Witam

Nick: SIlny

Wiek: 20

serwer zapowiada sie byc ogarniety bo ma wl dzieci mniej ! przynajmniej to dobre .

Chetnie pomoge . Jestem ogarniety w obsludze serwera wiele razy admin i moderator. Jezeli potrzebna pomoc wystarczy napisac.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...