Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Just4Game (Survival | 24/7 | RPG | Frakcje | VIPy | Gildie | 1.1 | )


MrJazor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Okey co do tej jedynki, tego pytania to już wszystko wporządku.

 

Prowadzicie może rekrutacje na moderatorów?

 

Wszystkie informacje do tego to w grze.

 

 

ta serv off ;f

 

 

Niemożliwe, ewentualnie mógł być restart który trwa 30 sekund.

Opublikowano

Dlaczego serwer off nie mogę z kolegami nie moge wejść.???

 

 

Mieliśmy restart 5 minutowy, o czym gracze wiedzieli.

 

Teraz zapraszam wszystko pięknie;)

Opublikowano

ja powiem że ten server mi sie nie podoba nie warto na nim grać

 

Pewnie jesteś jednym z tych, których administracja zbanowała. Serwer godny polecenia!

 

BTW. Jedynym makmantem to są czasem cziterzy.. ale da się ogarnąć. Jednocześnie proszę was o porządne banowanie cziterów, dziękuje.

Opublikowano

Serwer wygląda ładnie wszyscy ludzie spokojnie się do siebie zwracają .

...

Życzę ludziom dobrej gry , mnie się podoba .

9kbhwh.jpg

Opublikowano

Serwer jest włączony cały czas, od dnia 20.01 ok godziny 24 był wyłączony do dzisiejszego południa. Dziś jest wporządku a whitelisty niema.

 

Serdecznie zapraszam!

Opublikowano

Nie moge wibc pisze ze musze byc na liscie ;/

 

To może źle ip wpisujesz, bo na każdym koncie byle cobym nie wpisał to działa.

Opublikowano

Serwer będzie dzisiaj online.

 

@UP:

Jak nie wiesz to sie nei wypowiadaj

 

Jest mały problem z javą. Aktualnie nie ma mnie na laptopie więc nic nie mogę zrobić. Jedynie trzeba czekać na jazora aż mi poda dane.

 

Dzisiaj wieczorem będzie mały event.

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

Opublikowano

Serwer Zapowiada Sie Mmmmmmm,Napewno Wejde I Sprawdzę,Pozdrawiam,Wbijać!;D

                                                    2011-2015,tylko MPC!

Opublikowano

@TSU

 

Chodziło mi o naszym forum w temacie z vipami

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

Opublikowano

@F5

 

Od tej pory można zakupić range VIP na serwerze minecraft.

 

Przywileje rangi VIP:

-Kolorowy nick

-Możliwość pisania na kolorowo

-1 komenda home

-Po śmierci dostaniecie eq z żelaza

-Możliwość ustawienia skrzyń, drzwi i innych rzeczy na hasło

 

Koszt VIP'a to 10zł sms lub 5zł przelewem.

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...